Strona główna Na sygnale Zwłoki w zabudowaniach pofabrycznych przy ul. Zamkowej

Zwłoki w zabudowaniach pofabrycznych przy ul. Zamkowej

3
Prokuratura prowadzi dochodzenie ws. śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w piątek wieczorem w zabudowaniach pofabrycznych przy. ul. Zamkowej (od strony parkingu sklepu Kaufland).

Policja potwierdza, że znaleziono wczoraj martwego mężczyznę. Śledczym nie udało się na tę chwilę ustalić tożsamości denata.

Możliwe, że jest to osoba bezdomna, choć komendant straży miejskiej twierdzi, że jego patrole monitorują ten teren i nie zauważyli koczujących tam osób. Bezdomni mogą się jednak pojawiać w starej fabryce. To najprawdopodobniej oni 18 września zaprószyli ogień, co zakończyło się interwencją straży pożarnej.

W nocy ze środy na czwartek temperatura spadła do minus 5 stopni. Mężczyzny mógł umrzeć z wychłodzenia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Non stop tam piją cpaja więc na kogoś musiało trafić…straż miejska monitoruje ? 😂😂😂 Dobre dobre 😂😂

Na lewitynie kontrolują brak maseczek i morsów, by się nie potopili… łatwiejsze i przyjemniejsze niż z patologia się męczyć. A godziny wyrobione!

Tak samo jak monitorują spaliny z komina. Powiadomienie o dymie, który ewidentnie kolorem i zapachem świadczył o spalaniu tworzyw sztucznych, to przyjechali popatrzyli i pojechali. Tego drona to pewnie używają jak im prezydent w konkretnej sprawie każe.