Strona główna Dzieje się Rozrywka Znów będą musieli zmierzyć się z Annabelle (KONKURS)

Znów będą musieli zmierzyć się z Annabelle (KONKURS)

0

To nie jest film dla widzów o słabych nerwach. Demoniczny i przerażający horror wraca w nowej odsłonie. Mamy bilety dla naszych Czytelników.

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Przywożą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z niezwykłymi przedmiotami w swoim domu. Układają ją „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa. Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

Obejrzyj zwiastun filmu „Annabelle wraca do domu”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Annabelle – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 11 lipca (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Jak nazywa się reżyser filmu „Annabelle wraca do domu”?

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Dominik Szymański, Piotr Sikora, Ewa Kleina, Monika Strumiło-Sikora oraz Tomasz Knop. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o