Strona główna Na sygnale Kryminalne Znany lekarz zatrzymany przez policję

Znany lekarz zatrzymany przez policję

6

Tylko na EPAinfo: Dziś około godz. 11.30 patrol policji zatrzymał laryngologa przyjmującego w przychodni PabianMED przy ul. Kilińskiego.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od jednego z pacjentów, który podejrzewał, że lekarz jest pod wpływem alkoholu. Na miejsce wysłano patrol policji, który potwierdził, że 60-letni doktor jest nietrzeźwy.  Czesław B. miał blisko 2 promile alkoholu.

W wyniku czynności procesowych policjanci ustali, że doktor w czasie pracy przyjął jednego pacjenta. Podczas wizyty nie wystawił żadnej recepty, dlatego nie postawiono mu zarzutów z kodeksu karnego, dotyczących narażenia człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Lekarz odpowie za wykroczenie.

6
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
red

Ten jeden jedyny pacjent który u lekarza był, pewnie też powiadomił policję bo poszedł do lekarza i okazało sie ze jest zdrowy i poczuł z tym sie bardzo żle wyszedł od lekarza bez żadnej recepty jak to jestem zdrowy nie dostanę już dziewiątego l4 to skandal lekarz jest pijany pijany pewnie oznaczało w tym przypadku uczciwy.

Wracaj do szkoły smarkaczu i ucz się pisać poprawnie, a nie w internetach się mądrujesz.

bartekpawel

Słyszałeś kiedyś o znakach przestankowych?

qwerty

Rodzina?

Karo

Red jakie Ty bzdury wypisujesz

pacjent

Co się stało ?
Znam doktora. Nigdy nie miał taaakich problemów…