Strona główna Aktualności Znamy już trzech wójtów

Znamy już trzech wójtów

8

Wiemy kto będzie rządził w gminie wiejskiej Pabianice, w Ksawerowie i Dobroniu.

We wszystkich trzech gminach triumfowali dotychczasowi rządzący. Nieoficjalne wyniki wskazują, że w Dobroniu 46-letni Robert Jarzębak (w środku) miał około 70% poparcia i nie dał szans swojej kontrkandydatce – Ewie Szczepańczyk.

Z kolei wójtowie gminy Pabianice – Henryk Gajda (62 lata) oraz Adam Topolski (57 lat, n/z z lewej)) wygrali o około 300 głosów. Walczyli oni odpowiednio z Adamem Skawińskim i Marią Kopczewską.

REKLAMA
Poprzedni artykułZderzenie trzech aut
Następny artykułPrezentujemy nową radę miejską
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

o kim myślisz?

Jako przeciętny mieszkaniec gminy nie odczułem niczego co by zrobiła Kopczewska poza podniesieniem podatków.
Topolski : mam nowy asfalt, moje dzieci chodzą do gminnego domu kultury i uczestniczą w super zajęciach za pół darmo, poza tym jest otwarty do ludzi. Załatwiałam sprawę w urzędzie i musiałam się widzieć z wójtem : nie ma sprawy zapraszam. Tymczasem od pani Kopczewskiej trzy razy usłyszałam że mimo przyjęć Pani Kopczewska dziś nie ma czasu.

„Wybór Topolskiego to błąd mieszkańców gminy?” BZDURA!!! Topolski podchodzi do ludzi jak do ludzi, a nie przedmiotowo jak Kopczewska! Pan Adam w tej kadencji rozkręci się już na dobre, a gmina będzie jeszcze piękniejsza i doinwestowana – wiem to patrząc na mijającą kadencję. Pani Kopczewska do tej pory nie pogodziła się, że większość w Ksawerowie Jej poprostu nie chciała ani 4 lata temu ani tym bardziej teraz!! Kto tu mieszka i zna od dziecka Wójta i Radnych to widział jak kłamała i obrażała obecną władzę w 'aniominowych’ żółtych kartkach, których teraz juz nawet nie podnoszę i ciągle deprecjonowała osiągnięcia…zero profesjonalizmu,… Czytaj więcej »

„Kto tu mieszka i ZNA OD DZIECKA WÓJTA I RADNYCH”. Nic więcej nie będę komentował bo nie ma co z osobą nieobiektywistyczną bo dobrze wiesz, że taką jesteś bo znając kogos nie można być obiektywistycznym.

No właśnie masz rację bo głosuję na kogoś kogo znam, nie oceniam jesli nie znam-logiczne. A jeśli ktoś daje się poznać i poszanować, to wiem że pisane o nim na żółto opowiastki są kłamstwem. Kopczewska nie dala się poznać bo dwa razy nas nie przyjęła w urzędzie a na widok ludzi spuszcza głowę. Skoro za Topolskiego położyli mi asfalt na ulicy, dziecko chodzi do domu kultury na dofinansowane i ciekawe zdjęcia a Radna pomaga sąsiadom w codziennych problemach, no to na Nich głosuję! Glosowalam tez na Niego 4 lata temu i nie żałuję!

Może byś zgłębila temat dzięki komu powstał ten Dom Kultury dzięki któremu Pani dziecko może chodzic na zajęcia. Topolski nie położył Ci asfaltu tylko nakladke a to jest kolosalna różnica. proponuje zgłębic wiedzę w tym temacie.

nie dzięki komu tylko kto zatrudnił taką osobę jak wrzosmeus która to rozkręciła
bo zrobić takie coś jak dom kultury to jedno a ściągnąć tam ludzi jest ważniejsze
pomyśl co by było gdyby tam nie pracowali tacy ludzie jak są dzś….

„Topolski robi dużo i to przez jedną kadencje, a Kopczewska?”. czy mogłabyś wypisać to czego Topolski zrobił tak dużo?