Strona główna Dzieje się Rozrywka Ziemi grozi kolejna inwazja (KONKURS)

Ziemi grozi kolejna inwazja (KONKURS)

0

Druga część przygód Jake’a Pentecosta już od jutra w kinie Tomi. Mamy do rozdania bilety dla naszych Czytelników.

Jake to były obiecujący pilot Jaegerów, którego legendarny ojciec poświęcił życie, by ocalić świat przed inwazją olbrzymów „Kaiju”. Przemiana, jaka zaszła w Jake’u, zaprowadziła go do kryminalnego podziemia. Kiedy jednak kolejna inwazja pustoszy Ziemię, Jake otrzymuje ostatnią szansę, by kontynuować dzieło ojca. Ma mu w tym pomóc siostra Mako Mori (Rinko Kikuchi), z którą od dawna nie ma kontaktu. Mako jest szefową nowej generacji pilotów. Ich jedyną szansą na ocalenie Ziemi jest pojednanie.

Obejrzyj zwiastun filmu „Pacific Rim: Rebelia”:

Do rozdania mamy 5 pojedynczych biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Pacific Rim – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 12 kwietnia (czwartek) około godz. 20.00. Bilety otrzyma 5 pierwszych osób, które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie.

Pytanie konkursowe
Czy filmy Pacifik Rim (2013) i Pacifik Rim: Rebelia (2018) reżyserowała ta sama osoba?

Wyniki konkursu
Odpowiedź brzmi nie. Najszybsi byli: Dominik Szymański, Przemek Jajeśniak, Kasia Staryk, Roksana Jonczyk oraz Michał Romanowski. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o