Strona główna Sport Piłka nożna Zieloni zaprzepaścili swoją szansę

Zieloni zaprzepaścili swoją szansę

0

Zawodnicy klubu z Pabianic rozgrywali zaległe spotkanie przeciwko gościom z Łodzi, ale nie zapewnili sobie spokojniejszej końcówki sezonu.

Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź 0:2 (0:0)

Zieloni nadal drżą o wywalczenie utrzymania w lidze. Dzięki temu pojedynkowi mogli być już o krok, od wykonania zadania. Los chciał jednak inaczej. Pabianiczanie nie mieli problemów z dochodzeniem do sytuacji, byli jednak niesamowicie nieskuteczni. Pędziwiatr trafiał w słupek, bramkarz bronił strzały Gorącego, a Kosmala uderzał obok bramki.

Świetną sytuację na objęcie prowadzenia miał także Paweł Leonow, ale bohater z ostatnich spotkań tym razem fatalnie się pomylił. Rywale za to przeprowadzili dwa zabójcze kontrataki i z Włókniarza nie było co zbierać.

Kolejny mecz ligowy zieloni zagrają już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Rywalem będzie pewna utrzymania ekipa Orła Parzęczew. Dla zielonych będzie to kolejne starcie, którego stawką jest utrzymanie. Jeżeli pabianiczanie wygrają, a w Konstantynowie Łódzkim gospodarze pokonają GKS Bedlno, okręgówka pozostanie na Grota Roweckiego na kolejny sezon.

Skład: Rzeźniczak, Klimek, Leonow (90. Pawłowski), Mendak, Acela, Kowalski (75. Wołynkiewicz), Potrzebowski, Kirwiel (75. Rudzki), Kosmala, Gorący, Pędziwiatr.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o