Strona główna Aktualności Z miasta ZEC dostrzeżony w Europie

ZEC dostrzeżony w Europie

8

Zakład Energetyki Cieplnej w Pabianicach znalazła się w gronie finalistów prestiżowego konkursu European Business Awards.

Pabianicki ZEC został wyróżniony tytułem National Champion w kategorii „The Employer of the year Award” („Pracodawca roku”) i jako jedno z 44 nagrodzonych polskich przedsiębiorstw będzie reprezentowała kraj w kolejnych etapach konkursu.

– European Business Awards to największy w Europie konkurs wspierający działalność i rozwój europejskich przedsiębiorstw oraz promujący dynamicznie rozwijające się firmy z naszego kontynentu. Celem konkursu jest promowanie nowatorskich przedsiębiorstw o nieprzeciętnym dorobku, wysokiej jakości prowadzonego biznesu, zarówno w sferze ekonomicznej, jak i etycznej. Do finału trafiają przedsiębiorstwa innowacyjne oraz społecznie odpowiedzialne – informuje Izabela Górna, referent działu spraw pracowniczych w ZEC.

 

REKLAMA
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Powinno być „The Self-Employer of the year” i Pani Górna jest tego żywym przykładem.

I jeszcze niech doda dlaczego dam pracuje i ilu było kandydatów w otwartym konkursie, w którym starowała.

Izabela, córka Krzysztofa, notabene pracownika tej instytucji?
Oj ukróci się wam to kiedys i będzie wtedy płacz::)

oby tak było bo nazwisko Górny już chyba wszystkim obrzydło wszędzie się wcisną

No tak firma działa na rynku konkurencyjnym. 😉 Klient czyli odbiorca usług przypisany z marszu. Niech sie weźmie ZEC za nowe żródła ogrzewania m.in geotermia. Ale po co jak mieszkańcy bloków i tak zaplaca

popieram danfeel dobrze napisane

I nic się nie zmieni przez najbliższe 4lata, firma zatrudnia najlepszych fachowców. Pamiętam z dawnych lat letnią przerwę technologiczną w ciepłowni na przegląd urządzeń. Od kilku lat tego nie ma. Czy wszystko w ciepłowni jest tak doskonałe technicznie,że nie wymaga przeglądów i knserwacji ??? A może brakuje na to pieniędzy choć opłaty za ciepło płyną z PSM do ZEC ??? Może ktoś od „Pracodawcy roku” odpowie na te pytanie, czy mamy się obawiać zimnych mieszkań w najblizszą zimę???

Palancie, jak nie wiesz to nie pisz. W wyniku inwestycji doprowadzono do sytuacji, że można prowadzić konserwacje sieci bez wyłączania odbiorców bo ciepło płynie inną rurą…