Strona główna Aktualności Zderzenie trzech aut na ul. Waltera Jankego

Zderzenie trzech aut na ul. Waltera Jankego

13

Około godz. 8.30 na skrzyżowaniu ul. Waltera Jankego i Smugowej doszło do kolizji trzech pojazdów. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 

W zdarzeniu brały udział trzy kierujące. Kobieta jadąca Renault Modusem ul. Smugową w stronę sklepu Biedronka wymusiła pierwszeństwa na kierującej Renault Megane. Po zderzeniu auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w Seata jadącego ul. Smugową od strony Biedronki. Poszkodowana została kobieta jadące Megane. Jej obrażenia nie wymagały hospitalizacji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

BABY NA TORY

A policja nadal suszy przy stacji benzynowej a najwięcej wypadków przy Lidlu i biedronce. I co jest ważniejsze? Bezpieczeństwo czy wpływy z mandatów?

Suszenie to jedno ale trzeba przyznać że kierowcy wyjeżdżający z Nowe wsi ale i z pod Biedronki też sobie pozwalają na wymuszenia pierwszeństwa. Przyzwyczaili się do wolniejszego ruchu na Waltera i często wyjeżdżają na beszczela przed sam zderzak, tym razem się nie udało. 🤔 Nie spotkałem się z kontrola policji na skrzyżowaniach w tym zakresie a czasami przydało by się. Podobnie jest z respektowaniem sygnalizacji świetlnej właśnie na Waltera gdzie jest zielone a od marketu śmiało na czerwonym jadą, bo przy ryneczku to już chyba taki lokalny standard że na czerwonym ze dwa auta muszą przejechać.

Last edited 6 miesięcy temu by Aerospace

Gdyby suszyli przy Lidlu to by pani na Smugowej ustąpiła?

i dobrze , niech suszy i wyłapuje debi.i, nie mogą stać na każdym skrzyżowaniu, czekać , aż jakaś ofiara losu nie będzie potrafiła przejechać przez proste , dobrze oznakowane skrzyżowanie

sam jesteś debil. tu mogły zginąć 3 osoby, bo ktoś nie umie prostego skrzyżowania ogarnąć, i tu właśnie powinni suszyć bo jak na razie to w tym miejscu są ciągle dzwony i to w tym miejscu już kilka osób skończyło życie! jak widać separatory i spowalniacze goowno dają.
a na świetlickiego przy stacji to jak kierowca 2 stówy sobie po prostej pociągnie to tylko więcej wachy spali, ale w nikogo tam nie przywali.
wiec psiarnia suszy tam dla kasy mając za nic luckie życie przy lidlu 🙂

Gdyby suszyli przy Lidlu to by pani na Smugowej ustąpiła?

właśnie debili , każdy kto świadomie i z premedytacją przekracza znacznie prędkość na takiej drodze jak tam , jest debilem, te kilka osób , które straciły tam życie to ofiary właśnie tych debili , którzy tam zap….ją

Kasa. Przepisy idą strony kasy a nie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Patrzę na ul. Jutrzkowicka jak o godz. ok.8,00 policja trzepie parkujące samochody pod sklepami . Zrobili wszystko żeby nie było gdzie zaparkować – chory system władza wprowadziła dla zysku, a bezpieczeństwo mają gdzieś. Jeszcze raz kasa Nie wiem po co dwa przejścia dla pieszych a brak miejsc parkingowych – chory system , ale finanse najważniejsze

Wszystko po to, aby cię z auta wysadzić, aby uratować klimat musisz pieszo chodzić

to się samo komentuje…

To po prostu skandal kiedy na skrzyżowaniach regulowanych światłami podczas awarii przez kilka tygodni nie uświadczono policjanta. A może i dobrze bo teraz biorą z łapanki

To skandal, czy dobrze?