Strona główna Aktualności Zderzenie trzech aut na ul. Waltera Jankego

Zderzenie trzech aut na ul. Waltera Jankego

13

Około godz. 8.30 na skrzyżowaniu ul. Waltera Jankego i Smugowej doszło do kolizji trzech pojazdów. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. 

W zdarzeniu brały udział trzy kierujące. Kobieta jadąca Renault Modusem ul. Smugową w stronę sklepu Biedronka wymusiła pierwszeństwa na kierującej Renault Megane. Po zderzeniu auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w Seata jadącego ul. Smugową od strony Biedronki. Poszkodowana została kobieta jadące Megane. Jej obrażenia nie wymagały hospitalizacji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

BABY NA TORY

A policja nadal suszy przy stacji benzynowej a najwięcej wypadków przy Lidlu i biedronce. I co jest ważniejsze? Bezpieczeństwo czy wpływy z mandatów?

Suszenie to jedno ale trzeba przyznać że kierowcy wyjeżdżający z Nowe wsi ale i z pod Biedronki też sobie pozwalają na wymuszenia pierwszeństwa. Przyzwyczaili się do wolniejszego ruchu na Waltera i często wyjeżdżają na beszczela przed sam zderzak, tym razem się nie udało. 🤔 Nie spotkałem się z kontrola policji na skrzyżowaniach w tym zakresie a czasami przydało by się. Podobnie jest z respektowaniem sygnalizacji świetlnej właśnie na Waltera gdzie jest zielone a od marketu śmiało na czerwonym jadą, bo przy ryneczku to już chyba taki lokalny standard że na czerwonym ze dwa auta muszą przejechać.

Last edited 23 dni temu by Aerospace

Gdyby suszyli przy Lidlu to by pani na Smugowej ustąpiła?

i dobrze , niech suszy i wyłapuje debi.i, nie mogą stać na każdym skrzyżowaniu, czekać , aż jakaś ofiara losu nie będzie potrafiła przejechać przez proste , dobrze oznakowane skrzyżowanie

sam jesteś debil. tu mogły zginąć 3 osoby, bo ktoś nie umie prostego skrzyżowania ogarnąć, i tu właśnie powinni suszyć bo jak na razie to w tym miejscu są ciągle dzwony i to w tym miejscu już kilka osób skończyło życie! jak widać separatory i spowalniacze goowno dają.
a na świetlickiego przy stacji to jak kierowca 2 stówy sobie po prostej pociągnie to tylko więcej wachy spali, ale w nikogo tam nie przywali.
wiec psiarnia suszy tam dla kasy mając za nic luckie życie przy lidlu 🙂

Gdyby suszyli przy Lidlu to by pani na Smugowej ustąpiła?

właśnie debili , każdy kto świadomie i z premedytacją przekracza znacznie prędkość na takiej drodze jak tam , jest debilem, te kilka osób , które straciły tam życie to ofiary właśnie tych debili , którzy tam zap….ją

Kasa. Przepisy idą strony kasy a nie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Patrzę na ul. Jutrzkowicka jak o godz. ok.8,00 policja trzepie parkujące samochody pod sklepami . Zrobili wszystko żeby nie było gdzie zaparkować – chory system władza wprowadziła dla zysku, a bezpieczeństwo mają gdzieś. Jeszcze raz kasa Nie wiem po co dwa przejścia dla pieszych a brak miejsc parkingowych – chory system , ale finanse najważniejsze

Wszystko po to, aby cię z auta wysadzić, aby uratować klimat musisz pieszo chodzić

to się samo komentuje…

To po prostu skandal kiedy na skrzyżowaniach regulowanych światłami podczas awarii przez kilka tygodni nie uświadczono policjanta. A może i dobrze bo teraz biorą z łapanki

To skandal, czy dobrze?