Strona główna Na sygnale Kryminalne Zatankował za 700 zł! I nie zapłacił

Zatankował za 700 zł! I nie zapłacił

1
Ten skok na paliwo nie mógł się udać. 32-letni pabianiczanin próbował przechytrzyć pracowników stacji, ale jego plany szybko wyszły na jaw. 

Mężczyzna podjechał Roverem przed dystrybutor jednej z łódzkich stacji benzynowych. Gdy zatankował pojazd do pełna, zaczął napełniać kanistry. To wzbudziło podejrzenie pracowników stacji. Podejrzany był też samochód bez tylnej tablicy rejestracyjnej i nietypowo zamontowaną tą przednią.
Pracownicy uniemożliwili mężczyźnie ucieczkę autem i powiadomili policję. Złodziej uciekł pieszo.

– Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zebrali informacje co do wyglądu sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. Wkrótce został zatrzymany. Przyznał, że zamierzał ukraść paliwo i już kilka dni wcześniej się do tego przygotowywał m.in. zdejmując tablice rejestracyjne z innego pojazdu i zasłaniając wyróżnik na szybie – relacjonują policjanci z Łodzi.

32-latek jest obecnie poszukiwany listem gończym wystawionym przez Sąd Łódź Śródmieście do odbycia kary za inne przestępstwo. Ponadto, prowadził pojazd nie posiadając aktualnych badań technicznych i mając ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna w przeszłości był już wielokrotnie notowany, obecnie odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i usiłowanie kradzieży paliwa. Grozi za to kara do lat 5 pozbawienia wolności.

REKLAMA
Poprzedni artykułDo pełni szczęścia zabrakło niewiele
Następny artykułDrugi turniej o Puchar Przyjaciół Sportu tuż tuż. Będą nie lada goście
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Debil…