Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja Zajrzyj na Lewityn

Zajrzyj na Lewityn

0

Choć wakacje się skończyły, we wrześniu na Lewitynie nadal można pływać kajakiem, odpoczywać na leżaku, grać w siatkówkę, co weekend ćwiczyć na darmowych zajęciach albo po prostu przyjść na spacer.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego jest otwarta w każdą sobotę i niedzielę września od godz. 10.00 do godz. 18.00. Do wyboru kajaki (6 złotych za godzinę) oraz małe i duże rowery wodne (6 i 10 złotych za godzinę). Również w weekendy przy ładnej pogodzie można wypocząć na leżaku (3 zł za dzień).

Do końca września zostały przedłużone bezpłatne zajęcia sportowe dla mieszkańców, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Pabianiczanie będą mieli okazję poćwiczyć, póki pozwoli na to pogoda.

Co sobotę o godz. 9.30 odbywają się tu zajęcia z samoobrony. O godz. 10.30 rozpoczyna się trening obwodowy. Zajęcia trwają godzinę. Prowadzi je Andrzej Sysio z Heros Team. W sobotnie poranki na Lewitynie są też zajęcia taneczne dla dzieci (godz. 10.00 – 11.00) oraz gimnastyka na zdrowy kręgosłup (11.00 – 12.00) z instruktorami ze Strefy Ruchu. W niedzielę można ćwiczyć tai chi chuan pod okiem Marcina Tomaszewskiego (godz. 9.00 – 10.00), jogę z Alicją Jóźwiak (godz. 10.00 – 11.00) albo zumbę z Martą Włodarczyk z es-Kadry .

Działa też siłownia plenerowa, a pod koniec września stanie plac z drabinkami i drążkami do ćwiczeń streetworkout. Unowocześnione i oświetlone zostanie boisko do siatkówki. Przez ostatni rok Lewityn wyraźnie się zmienił. Po odmuleniu stawów kolejnym krokiem będzie nowe zagospodarowaniu terenu.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments