Strona główna Dzieje się Zagrają koncert dla Łukasza

Zagrają koncert dla Łukasza

1
Już w najbliższą sobotę (28 maja) odbędzie się koncert dla Łukasza Millera. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach zagrają „Proletaryat” i „& Inni”.

Łukasz to 32 letni pabianiczanin, były zawodnik piłki ręcznej klubu „SPR Pabiks”. W 2015 roku uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego, co spowodowało porażenie czterokończynowe. Obecnie prowadzi intensywna rehabilitację, by w jak największym stopniu odzyskać sprawność ruchową. Niestety wiąże się to z dużymi kosztami, a wśród kolejnych potrzeb jest remont mieszkania, które musi być dostosowane do potrzeb 32-latka.

Łukasz dał się poznać Polakom w programie „Totalne Remonty Szelągowskiej”, którego bohaterem był pabianicki raper Krzysztof „ESTE” Łyszkowski, sam bardzo mocno od samego początku zaangażowany w pomoc Łukaszowi. Stacja TVN również postanowiła dorzucić swoją cegiełkę wsparcia i zasponsorowała byłemu zawodnikowi Pabiksu wózek elektryczny.

Przyjaciele Łukasz zorganizowali dla niego zrzutkę, na którą można wpłacać pieniądze. Oto link do niej https://zrzutka.pl/k2dhhw
Koncert jest podziękowaniem dla wszystkich darczyńców dlatego każdy, kto wpłaci minimum 40 zł, otrzyma wejściówkę na koncert. Osoby, które dokonają wpłaty anonimowo, przy wejściu będą musiały okazać maila potwierdzającego wpłatę.
Koncert rozpoczyna się o godz. 18.00.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wracaj do zdrowia Łukasz!