Strona główna Styl życia Zadbaj o klimatyzację przed urlopem. Teraz 80 zł tańszy serwis w Stacji...

Zadbaj o klimatyzację przed urlopem. Teraz 80 zł tańszy serwis w Stacji Lewityn

0

Działająca prawidłowo jest niezbędnym wyposażeniem w upalne dni, a szczególnie nieoceniona podczas wyjazdów wakacyjnych. Dzięki niej nawet najdalsza podróż w gorące dni może być przyjemna. Warunek jest jeden: klimatyzacja musi być odpowiednio oczyszczona, odgrzybiona i nabita.

Co znajduje się na filtrze klimatyzacji po okresie jesienno – zimowym? Przede wszystkim grzyby i pleśnie. Wdychanie ich, szczególnie przez alergików i dzieci może zakończyć się nieprzyjemnymi infekcjami nosa, gardła, a nawet anginą.

Ozonowanie, czyli odgrzybianie klimatyzacji oraz jej napełnienie w Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn (ul. Bugaj 106) kosztuje teraz 80 złotych mniej.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn to także przeglądy samochodów osobowych, motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych, a także przyczep.

–  Zależy nam, by pabianiczanie byli zadowoleni zarówno z jakości naszych usług, jak i z cen, które są naprawdę konkurencyjne – mówi właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn.

Dla udogodnień kierowców, od niedawna na przegląd pojazdu oraz na serwis klimatyzacji możemy umówić się przez internet. Wystarczy wejść na stronię internetową stacji Lewityn i skorzystać z przejrzystego, łatwego w obsłudze kalendarza. Przy ul. Bugaj 106 zaopatrzymy się także w części samochodowe, tańsze o 30%.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn
ul. Bugaj 106
Pabianice
kontakt:
tel. 502 331 952

godziny otwarcia:
pon. – pt. Od 8.00 do 20.00
soboty od 8 do 14.00

REKLAMA
Poprzedni artykułSzczęśliwiec zagrał w Pabianicach. Padła „szóstka”
Następny artykułPożar w mieszkaniu. Strażacy przedzierali się przez stertę śmieci