Policja zatrzymała 3 osoby podejrzane o zabójstwo swojego znajomego. Do zbrodni miało dojść podczas libacji alkoholowej.
Policjanci zgłoszenie o martwym mężczyźnie leżącym w mieszkaniu przy ul. Moniuszki otrzymali dziś rano. Rozpoczęto poszukiwania sprawcy. Policjanci wytypowali trzy osoby, które zostały zatrzymane w tej sprawie. Jeden z nich wpadł na ul. Sempołowskiej.
Policja potwierdza, że na ulicy Sempołowskiej patrol zatrzymał podejrzewanego. Jak na razie służby nie udzielają więcej informacji w tej sprawie. Prowadzone jest śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pabianicach.
REKLAMA






![Policja poszukuje zaginionej 36-latki [AKTUALIZACJA]](https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2025/10/radiowoz-2019-1-180x135.jpg)



![Straszna impreza w podwórku biblioteki [ZDJĘCIA]](https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2025/10/haloween-21-180x135.jpg)










![Straszna impreza w podwórku biblioteki [ZDJĘCIA]](https://epainfo.pl/wp-content/uploads/2025/10/haloween-21-238x178.jpg)


Patologia eliminuje się sama.
Stachu Jones w Pabianicach?
Moniuszki, Sempołowskiej.. Creme de la creme.
👍