Strona główna Aktualności Z miasta Zablokowana jedna z ulic na Starym Mieście

Zablokowana jedna z ulic na Starym Mieście

6
Ekipa Zakładu Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęła prace przyłączeniowe do budynku, który stanął niedawno u zbiegu ulicy Piotra Skargi i Sobieskiego. 

W związku z tym, zablokowany został przejazd przez ulicę Sobieskiego na odcinku pomiędzy ul. Piotra Skargi a Kościelną. Jest to spore utrudnienie dla kierowców jadących w stronę centrum miasta, bowiem dojeżdżając do zablokowanego odcinka muszą zawrócić i skorzystać z przejazdu ulicą Bóźniczną.

Niestety, jadąc ulicą Piotra Skargi nie ma informacji o braku przejazdu. Nie było też informacji do mediów od zarządcy drogi o prowadzonych pracach, które mają potrwać około dwóch tygodni.

REKLAMA
Poprzedni artykułAlert drugiego stopnia od meteorologów: to będzie upalny weekend
Następny artykułTramwaj zablokowany przez awarię… autobusu
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nie ma info o braku przejazdu- znaki takie drogie widocznie. Tak po pabianicku. Po co informacja

Ul. Poprzeczna jest jednokierunkowa i w nią się nie wjedzie z ulicy Piotra Skargi, więc sporo trzeba jechać aż do Bóźnicznej. Chyba że mam problem z oczami, ale proszę mnie poprawić.

Nieroby ze zwiku będą przyłącze robić 2 tygodnie jak to można zrobić to w jeden dzień. Jak to jest utarte to 2 będzie robiło a 5 będzie asystowało opierając się o barierki

najpierw sprawdź jaka to ekipa robi, bo niestety tym razem nie ZWiK! a dopiero potem komentuj!

Rychło w czas. Remont na dobre trwa już od ubiegłego tygodnia a jedyny znak informujący o tym stoi zaraz przed skrętem w zablokowaną ulicę