Strona główna Nie przegap Zabawa, zabawa i po zabawie (KONKURS)

Zabawa, zabawa i po zabawie (KONKURS)

14

Lubicie polskie komedie? Przedstawiamy film Kingi Dębskiej – autorki hitu „Moje córki krowy”. Mam to do rozdania bilety dla naszych Czytelników.

40-letnia prokurator Dorota (Agata Kulesza) pije, by – jak sama mówi – „nie zwariować”. Zasłaniając się immunitetem, ukrywa wszystkie wykroczenia popełnione „pod wpływem”. Skutecznie pomaga jej w tym mąż, znany polityk (Marcin Dorociński). Studentka Magda (Maria Dębska) lubi ostro imprezować, ale świetnie się uczy i ma super pracę, więc nikt nie robi jej z tego wyrzutów. Dla szanowanej chirurg – Teresy (Dorota Kolak) każdy pretekst jest dobry, żeby się napić. Alkoholu nie odmawia sobie nawet w pracy, w szpitalu dziecięcym, którego jest ordynatorem. Wkrótce, w życiu każdej z kobiet nastąpią wydarzenia, po których ich problem przybierze na sile. Czy wspierane przez rodziny i przyjaciół bohaterki zdążą go w porę pokonać?

Obejrzyj zwiastun filmu „Zabawa zabawa”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w nadchodzący weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Jakie miejsce jest dla Ciebie najlepsze na imprezę? Mieszkanie, ekskluzywny lokal a może klub?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (10 stycznia) do 21.00.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Bartłomiej Łuczyński, Anna Brzozowska, Damian Chwiećko, Weronika Cymerman oraz Dominik Szymański. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

14
Dodaj komentarz

1600
12 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
12 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartłomiej Łuczyński

Najlepsze miejsce na imprezę to plener! Oczywiście tylko wtedy gdy jest ciepło. Ale nic nie zastąpi wspólnego wypadu gdzieś nad wodę, pod namioty. Słońce, woda, piwko, grill z kiełbaskami, doborowe towarzystwo i głośna, dobra muzyka. Kilka dni zabawy, a człowiek może się zabawić i wyluzować całkowicie. Najlepsze wspomnienia mam właśnie z takich imprez.

Ana

Anna Brzozowska
Dla mnie osobiście najfajniejszym rodzajem imprezy jest domówka. Klimat luźny, towarzystwo tylko tych, których sobie życzymy, ludzi z którymi czujemy się dobrze. Uwielbiam, gdy w ciepłe letnie wieczory impreza przenosi się na balkon 🙂 Genialne wspomnienia z domowych imprez 🍔🍟🥗🌮🍰🍾🍸🍹🍷🍻🍺🙂

Ana

Ps – z tego, co kojarzę, to komedia to nie jest.. 😉

Dariusz Grzybowski

Najlepiej bawić się tam gdzie nie trzeba po skończonej imprezce sprzątać:):):) Także mieszkanie odpada w zupełności. Najlepiej wybrać się do klubu, gdzie gra dobry DJ. W doborowym towarzystwie fajnie jest się wyszaleć i zapomnieć choć na chwilę o troskach i smutkach. Ja wybieram klub:)

Ewa Fuks

Fajna imprezka może odbyć się wszędzie. W domu , w eksluzywnym hotelu a nawet w klubie. Nie ważne gdzie, ważne z kim. Potańczyć, powygłupiać się i zaszaleć uda się gdziekolwiek, tylko że jeśli nie ma nikogo obok to żadne miejsce nie jest odpowiednie.

Katarzyna

Katarzyna Sobczyk
Odkąd mamy dziecko to nawet samotne wyjście do Biedronki jest imprezą 😄

Agnieszka Błoch

Najlepsze miejsce na imprezę według mnie jest tzw. plener,a w plenerze n.p ognisko. Nieważne jaka pora roku,ważny jest dobór towarzystwa i odrobina chęci. Weźmy np.zimę-tu potrzeba niesamowitej ilości dobrego humoru, termos z gorącą ”góralską” herbatką, no i oczywiście suchą podpałkę na ognisko.Pamiętać też trzeba,by się ciepło ubrać,gdyż możemy po takiej zimowej imprezie nabawić się przeziębienia. Więc jak najbardziej wybieram plener,przez okrągły rok! 🙂

Dominik

Dominik Szymański Najlepszym dla mnie miejscem na imprezę jest popularna „domówka”. Kapitalnie, gdy jest się na niej gościem, gdyż dla gospodarza w większości przypadków wiąże się z dodatkowymi obowiązkami w trakcie, czy też ewentualnymi konsekwencjami po. Na domówce z reguły ma się kontrolę nad tym, z kim się bawimy – w większości przypadków to przyjaciele, znajomi, znajomi znajomych, a to eliminuje potencjalną możliwość wystąpienia nieprzyjemnych sytuacji. Drugą ważną opcją jest możliwość wpływu na płynący z głośników repertuar, który można próbować nieco nagiąć w swoim ulubionym kierunku. I co bardzo ważne – domówka jest wyborem bardzo opłacalnym, ponieważ gdy każdy przyniesie… Czytaj więcej »

Damian

Dla mnie najlepszym miejscem na impreze jest wieś. Wszyscy mogą krzyczeć,śpiewać,i nikt nie bedzie miał problemu o zakłócanie ciszy nocnej. Można pić najlepsze trunki wiejskie (bimberek), a jak juz w główce zabardzo sie zakręci można bez problemu zwrócić wprost na piękne wiejskie pole, i bez obaw że ktoś nagra film śmiejąc sie z naszego zgona na instagramie. Zdecydowanie według mnie wiejskie klimaty są najlepszym miejscem na grubą imprezę.

Damian Chwiećko

Komentarz od Damiana Chwiećko powyżej

Weronika Cymerman

Weronika Cymerman
Najlepszym miejscem na imprezę jest domowe zacisze, gdzie można bawić się z wspólnymi znajomymi. Bez obaw każdy znajdzie dla siebie swój kąt czy to przy głośnej muzyce czy w plenerze. Można bawić się do białego rana a nawet kilka dni z rzędu, smakując przyrządzone jedzenie i popijając piwkiem. A gdy upał nadejdzie można wskoczyć do basenu i odpoczywać na słońcu. Gdyby nuda nas zaskoczyła włączyć filmy z młodości i śmiać się w doborowym towarzystwie.

Łukasz

Zdecydowanie domówki, szczególnie te u znajomych: dla zaproszonych gości to świetna sprawa – idealne warunki do integracji, luźny klimat, cudza lodówka 😉
Łukasz Kupski

Andrzej Brzozowski

Dla mnie osobiście nie tak istotne jest miejsce jak towarzystwo z którym się taka impreza odbywa. Z fajna zgraną grupą ludzi każde miejsce jest dobre i w każdym impreza będzie mega udana.

Magdalena

Magda Wosek W latach studenckich to tylko imprezy w klubach a teraz to się zmieniło… Drinki w klubach są drogie, towarzystwo bywa różne, muzyka nie zawsze trafia w nasz gust, a i o rozmowę ciężko, bo często jest tak głośno, że nie słychać osoby, która siedzi obok przy stole. Stąd obecnie najlepsze miejsce na imprezę to dom lub mieszkanie. Podstawową zaletą domówek jest to, że o wszystkim decydujemy sami. Bawimy się z osobami, które znamy i lubimy. Serwujemy ulubione drinki i przekąski. Imprezową playlistę tworzymy według swoich ulubionych piosenek. Samo przygotowanie się do imprezy też jest o wiele prostsze i… Czytaj więcej »