Strona główna Sport Piłka nożna „Żaba” strzela dla Kwiatkowic

„Żaba” strzela dla Kwiatkowic

0

Pabianiczanin grający ostatnio w GLKS-ie Dłutów strzelił bramkę w sparingu beniaminka IV ligi – LKS-u Kwiatkowice.

22-letni „Żaba” wpisał się na listę strzelców w wygranym 4:0 meczu beniaminka z innym IV-ligowcem – Andrespolią Wiśniowa Góra. Co ciekawe o angaż w tym drugim zespole Żabolicki starał się zimą w przerwie poprzednich rozgrywek. W ubiegłym sezonie były zawodnik grup młodzieżowych PTC i Włókniarza rozegrał w GLKS-ie Dłutów 14 meczów, w których zdobył 6 bramek. Dokonał tego głównie jesienią, bo wiosną zanotował tylko symboliczny 45-minutowy występ w pierwszym meczu rundy.

W Kwiatkowicach trenuje także inny pabianiczanin – bramkarz Kamil Adamek. 33-letni wychowanek GLKS-u Dłutów przez ostatnie 3 sezonu grał w III-ligowej Warcie Sieradz, a w Kwiatkowicach grał krótko w rundzie wiosennej sezonu 2012/13.