To się nazywa udana akcja charytatywna. Podczas maratonu Fit And Jump zebrano 19164,89 zł na leczenie Grzegorza Pietrowskiego, który cierpi na stwardnienie zanikowe boczne.

Opłatą za udział w maratonie była dowolna wpłata do puszki. Podczas imprezy odbywały się też licytacje przeróżnych voucherów i przedmiotów. Np. 3 sesje fotograficzne zostały zlicytowane za łączną kwotę 720 złotych. Do puszek trafiały też opłaty za dostępny na miejscu katering.

Podczas maratonu na parkiecie hali powiatowej rozstawionych było aż 100 trampolin. Uczestnicy zmieniali się, bo skakanie w rytm muzyki przez 3 godziny to nie lada wyzwanie. Na miejscu był też Grzegorz Pietrowski, który podzielił się wrażeniami na Facebook’u.

– Emocje opadły, ale nie do końca. Siedzę od rana i płaczę ze szczęścia, bo dotarło do mnie jak wielu ludziom zależy, żebym z nimi był na tym świecie. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom, kolegom, koleżankom, znajomym, wszystkim, którzy przyszli, organizatorom całej imprezy oraz ludziom dobrej woli. To dla Was walczę każdego dnia z chorobą. Dziękuję, że Was wszystkich mam – podsumował.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments