Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek na Żytniej

Wypadek na Żytniej

4

Kobieta kierująca Fordem Focusem wjechała w drzewo. Nie z własnej winy.

Do wypadku doszło około 50 metrów przed skrzyżowaniem z ulicą Gryzla. Ford Focus został uderzony w tył przez Peugeota 107 wyjeżdżającego z osiedlowego parkingu. Kierująca Fordem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

Uderzenie było na tyle silne, że samochód odwrócił się prawie o 180 stopni. Poszkodowana z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu została zabrana do szpitala. Peugeotem również kierowała kobieta. Jeżeli obrażenia poszkodowanej nie będą groźne zostanie ukarana mandatem za spowodowanie kolizji.

REKLAMA
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Widoczność przy wyjeździe z osiedla jest praktycznie 0 – po prawej stronie wiecznie zaparkowane samochody. Ja wiem, że miejsc parkingowych brakuje, ale wyjeżdżając stamtąd jedzie się (a właściwie wytacza) w ciemno.

i tak samo jak się wyjeżdża z żytniej. Po lewej stronie powinien być zakaz bo już kilka razy prawie miałem stłuczkę przez te samochody zaparkowane. ZERO WIDOCZNOŚCI

zamiast zakazu wystarczy zalozyc lustro na Gryzla i bedzie po problemie.

Litości! Wszędzie pozakładajcie sobie lustra, pobudujcie ronda, wysepki z przejściami dla pieszych, a zapomnijcie o zachowaniu ostrożności przy manewrach. Za kierownica trzeba myśleć i uważać a nie jechać na oślep, „a może się uda”. Jakoś ja tam nie mam problemu wyjechaniem.