Strona główna Na sygnale Wypadki Wypadek na Bugaju. Dwa auta do kasacji

Wypadek na Bugaju. Dwa auta do kasacji

7

18-letni kierowca Volkswagena Golfa nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem i spowodował wypadek.

Do zderzenia doszło około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ul Nawrockiego i 20 Stycznia. 18-latek jadący Volkswagenem Golfem ulicą 20 Stycznia od Warszawskiej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kobiecie kierującej z Fordem Fiesta. W wyniku wypadku poszkodowany został pasażer Volkswagena i kierująca Fordem. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony.

 

7
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
łukasz

Kiedy zrobią z tym skrzyżowaniem porządek ??? Mam na myśli światła… progi… to już drugi poważny wypadek w tym miejscy w lipcu…
Dzięki Bogu nikt nie szedł chodnikiem…
Czekam na info do z urzedu miejskiego!!!

:)

w tym miejscu bez problemu można zrobić rondo. zabrać część parkingu na którym stoją 3 taksówki i z drugiej strony. Najprostsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Chociaż w Pabianicach z wybudowaniem ronda nawet są problemy. Ostatnie poprawiali dziesiąt-razy i zapłacili jak za wiadukt 😀

qwerty

Rondo, wiadukt albo obwodnicę dla tych co nie potrafią jeździć

inżynier technik mechanik Brżdęk

jednokierunkowe rondo!

KIEROWCA

nie tylko to skrzyżowanie jest zmorą dla niedouczonych kierowców lub pewnych własnych umiejętności! pozbawione sygnalizacji świetlnej skrzyżowanie ulic Warszawskiej, Sikorskiego i Nawrockiego następny ‚kwiatek” – tu dopiero dzieją się dantejskie sceny w wykonaniu fenomenów kierownicy. KIEDY ZOSTANIE ZROBIONY PORZĄDEK Z TAKIMI SKRZYŻOWANIAMI ?

On

Gdy się zmieni władza i kasa w mieście. Wybory idą, więc obecni biorą na przetrzymanie z tragedią dla ludzi. A co zrobią następni, to chust wie !

POstkomunista

Glosuj na PIS, przed wyborami wszystko Ci PIS-da, a po wyborach? Idz w PIS-du!