Strona główna Dzieje się Wyjątkowy koncert w szczytnym celu

Wyjątkowy koncert w szczytnym celu

0

Pabianickie Centrum Rehabilitacji wymaga remontu. Jednak aby go przeprowadzić, potrzeba pieniędzy. W celu ich pozyskania odbędzie się w naszym mieście koncert charytatywny, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na modernizację PCR. 

Dla wszystkich chcących wesprzeć tę inicjatywę zagra orkiestra smyczkowa PRIMUZ. Gdzie i kiedy? 24 marca o godz. 17 w centrum konferencyjno – bankietowym „Fabryki Wełny”. Bilety w cenie 40 zł są do nabycia w recepcji hotelu (wejście od ul. Grobelnej).

Orkiestra powstała w 2012 roku. Jej założycielem był Łukasz Błaszczyk, wybitny polski skrzypek i kameralista. Tworzą ją najbardziej utalentowani studenci oraz absolwenci Akademii Muzycznej w Łodzi.

Na koncercie w Pabianicach orkiestrze pod dyrygenturą Łukasza Błaszyczyka będą towarzyszyły Sławomira Wilga (solistka/skrzypce) oraz Dominika Sznajder, Katarzyna Sut i Julia Iskrzycka (śpiew).

Organizatorami wydarzenia są Akademia Muzyczna w Łodzi, Pabianickie Centrum Medyczne, fundacja „My kochamy Pabianice” oraz „Fabryka Wełny”.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o