Strona główna Dzieje się Wygraj klimatyzację. Otwarcie salonu AGP Group w Łasku

Wygraj klimatyzację. Otwarcie salonu AGP Group w Łasku

5

Już w tę sobotę odbędzie się otwarcie nowego salonu odnawialnych źródeł energii Active Green Power Group. To doskonała okazja na zakup paneli słonecznych, pompy ciepła czy klimatyzacji z rabatem nawet 30%, a także szansa na wygraną systemu klimatyzacji wraz z montażem!

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA W OFERCIE SPECJALNEJ

Jesteś zainteresowany systemem fotowoltaicznym? Szukasz urządzeń dla swojego domu? Pompy ciepła, rekuperacji, klimatyzacji? W nowej siedzibie Active Green Power Group w Łasku znajdziesz to wszystko pod jednym dachem.

OTWARCIE JUŻ W TĘ SOBOTĘ

Już w najbliższą sobotę, 13 maja 2023, odbędzie się Otwarcie nowej siedziby firmy AGP Group w Łasku przy ul. Borowikowej 9. Tylko w tym dniu na odwiedzających czekają rabaty do -30% oraz konkurs dla pierwszych klientów, w którym do wygrania jest system klimatyzacji HAPPY SFR-25B-1A wraz z montażem o łącznej wartości 3500 zł.

KOMPLEKSOWA OFERTA

Firma AGP posiada wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł i oferuje doradztwo, wycenę oraz profesjonalny montaż renomowanych produktów takich marek jak MDV, Noxa, DAIKIN czy Midea. Specjaliści z AGP pomogą także ze złożeniem wniosku o dofinansowanie w ramach programów Mój Prąd i Czyste Powietrze.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Moja teściowa to najlepsze źródło odnawialne 😉

🤣 , mimo to zapraszamy:)

a ile tych paneli trza nastawiac co by mi hulajnoge do rana naładowało? Są takie co w nocy działają?

a gdzie można oddac zużyte panele i jakie koszta?

Zużyte, zgodnie z przepisami, odbiera firma, która montuje nowe. Tak samo jak telewizor, lodówkę, czy pralkę.