Strona główna Na sygnale Kryminalne Wszyscy już w areszcie. Trwają przesłuchania

Wszyscy już w areszcie. Trwają przesłuchania

12

Dwóch mężczyzn zamieszanych w śmierć 31-letniego rowerzysty także zgłosiło się na policję.

Przypomnijmy, że wczoraj do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach zgłosił się kierowca srebrnego Renault Megane, 19-letni Kamil K. z Górki Pabianickiej (WIĘCEJ).

Dziś sami stawili się także dwaj pasażerowie. Są to mężczyźni w wieku 24 i 27 lat, obaj są mieszkańcami powiatu pabianickiego. Są znani policji, byli wcześniej notowani.

Cała trójka znajduje się obecnie w policyjnym areszcie i jeszcze dziś ma być przesłuchana przez prokuratora.

31-letni Piotr, ofiara bandytów był pabianiczaninem, ale od 4 lat mieszkał w Róży. W przyszłym roku miał wziąć ślub (WIĘCEJ).

Aktualizacja: Po godzinie 13.00 zaczęły się przesłuchani zatrzymanych ws. śmierci 31-letniego rowerzysty.

REKLAMA
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo !!!!

Czekam na bliższe informacje o postępie w sprawie. Mam nadzieję, że kara będzie maksymalna, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z recydywistami.

Jacy recydywisci? Weź się pan zastanów nad tym co wydobywa się spod twoich tłustych paluchow klepiacych w klawiaturę.. Heh

Tak czy inaczej kryminalisci mają swoje miejsce w kryminali.

Po chu…. chronić ich dane osobowe?Kamil Kaczmarek synuś właściciela sieci sklepów Rzeźnik p.Pawła Kaczmarka.Stary zajebie podwyżkę na swoją padlinę żeby synusia z bagna wyratować.

wszyscy pieprzycie kocowały… maltretujecie net non stop… śmierć za śmierć… jedyna słuszna wypowiedz. I nie ma tu gadania po czym byli. Jak to brali czy pili to wiedzieli jakie są tego następstwa. Chłopak nie żyje… to jest fakt. A Policja robi swoje… tylko niektórzy zapominają ze oni też czasem mają związane ręce. Ale niektórym się nie wytłumaczy. Postawcie się na miejscu rodzin… tych poszkodowanych i tych winnych… No i co ??zmiana myślenia??

Śmierć za śmierć ciekawe jak ktoś z opisujących komentarze ludzi by kogoś zabił i sam chciał by śmierć za śmierć . A nieszczęśliwe wypadki chodzą po ludziach !

Kara śmierci dla MORDERCÓW! Pomyśl co czuje rodzina zabitego chłopaka, jego dziewczyna z którą miał brać ślub, tępaku a nie bezmyślnie stajesz w obronie zabójców!

CZYLI DLA MZK bo to oni zawiesili reklame

To nie reklama zabiła. I to nie MZK zabiło przy użyciu reklamy. Piotr nie powinien był uderzyć z impetem w szybę przejeżdzającego autobusu. Uderzył, bo ktoś go na nią pchnął. ów ktoś odpowiada za wszystko, co wydarzyło się od momentu pchnięcia

Ty jestes nieszczesliwym wypadkiem.

1 milion złotych dla rodziny poszkodowanego od MZK za to ze była reklama na szybie ktora powinła się rozbić !!!!!