Strona główna Styl życia Wracają upały. Czas zadbać o klimatyzację w aucie

Wracają upały. Czas zadbać o klimatyzację w aucie

0

Włączasz klimatyzację a z nawiewów leci ciepłe powietrze i czuć nieprzyjemny zapach. To znak, że trzeba zrobić serwis klimatyzacji. Działająca prawidłowo jest niezbędnym wyposażeniem w upalne dni, a szczególnie nieoceniona podczas wyjazdów wakacyjnych. 

Co znajduje się na filtrze klimatyzacji po okresie jesienno – zimowym? Przede wszystkim grzyby i pleśnie. Wdychanie ich, szczególnie przez alergików i dzieci może zakończyć się nieprzyjemnymi infekcjami nosa, gardła, a nawet anginą.

Ozonowanie, czyli odgrzybianie klimatyzacji oraz jej napełnienie w Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn (ul. Bugaj 106) kosztuje teraz 80 złotych mniej.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn to także przeglądy samochodów osobowych, motorowerów, motocykli, ciągników rolniczych, a także przyczep.

–  Zależy nam, by pabianiczanie byli zadowoleni zarówno z jakości naszych usług, jak i z cen, które są naprawdę konkurencyjne – mówi właściciel Stacji Kontroli Pojazdów Lewityn.

Dla udogodnień kierowców na przegląd pojazdu oraz na serwis klimatyzacji możemy umówić się przez internet. Wystarczy wejść na stronię internetową stacji Lewityn i skorzystać z przejrzystego, łatwego w obsłudze kalendarza.

Stacja Kontroli Pojazdów Lewityn
ul. Bugaj 106
Pabianice
kontakt:
tel. 502 331 952

http://www.skplewityn.pl/

godziny otwarcia:
pon. – pt. Od 8.00 do 20.00
soboty od 8 do 14.00

REKLAMA
Poprzedni artykułKinga Królik gotowa na mistrzostwa Polski
Następny artykułTo będzie Dzień Baniek Mydlanych