Strona główna Dzieje się Wraca Wyprzedaż Garażowa

Wraca Wyprzedaż Garażowa

0
Pierwsza wyprzedaż garażowa przyciągnęła tak wielu pabianiczan, że będzie następna.

Po przerwie spowodowanej pandemią nadchodzi kolejna edycja, znanej już mieszkańcom Pabianic i okolic, Wyprzedaży Garażowej!

W dniu 14 sierpnia w godz. 9-14 na ul. Grota Roweckiego 13, w pobliżu wieżowca nr 7a w Pabianicach będzie można, po raz kolejny już, wziąć udział w tym wydarzeniu wspieranym przez Prezesa Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej Wacława Przybylskiego, a organizowanym przez lokalną agencję eventową Creality.
– W Garażówce wziąć udział może każdy, kto znajdzie w swoich zasobach skarby, które gotowy jest przekazać w dobre ręce. To także dobre miejsce dla uzupełnienia brakujących sprzętów i artykułów domowych dla tych, którym takowych brakuje – mówi Maciej Kucharek, organizator wydarzenia.

Osoby chętne do wystawienia swojego stanowiska proszone są o przestrzeganie kilku prostych zasad:
1. Sprzedawać może każdy, oprócz firm zajmujących się profesjonalną sprzedażą.
2. Każdy sprzedający organizuje stanowisko we własnym zakresie, od godz. 8.00 (wyprzedaż rozpoczyna się od godz. 9.00).
3. Zabroniony jest handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji oraz produktów spożywczych.
4. Po zamknięciu stanowiska prosimy zostawić po sobie porządek i zabrać wszystkie rzeczy, które nie zostały sprzedane.

Organizator nie przeprowadza zapisów i nie rezerwuje miejsc na stanowiska. Kontakt z organizatorem jest możliwy za pośrednictwem adresu: wyprzedaz@creality.pl. Udział dla wszystkich jest bezpłatny, kupujący powinni pamiętać o zabraniu gotówki. Wydarzenie odbędzie się bez względu na niepogodę.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments