Strona główna Na sygnale Wypadki Wjechał w ochroniarzy na ul. Narutowicza

Wjechał w ochroniarzy na ul. Narutowicza

5

Kierujący Mazdą nie zatrzymał się przed znakiem „stop” i doprowadził do zderzenia Skody, w której jechali pracownicy pabianickiej firmy ochroniarskiej.

Do kolizji doszło około 19.00 na skrzyżowaniu ul. Narutowicza i Skłodowskiej. Kierujący Mazdą na łódzkich numerach rejestracyjnych jechał ul. Skłodowskiej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Jego auto uderzyło w Skodę Fabię i zatrzymało się na drzewie. W wyniku zderzenia ucierpiał pasażer Skody. Z ogólnymi potłuczeniami trafił na badania do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że jego stan nie wymaga hospitalizacji.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

on nie jechał pod prąd czy jak? skoda ma maske rozbitą, na chłopski rozum powinien im wjechać w prawy bok, środek? a tu centralnie w maskę?

Uważam że aby zapobiegać takim zdarzeniom to na ulicy Skłodowskiej powinny być bardziej oczojebne znaki stop + linia akustyczna na drodze. Koszt nie duży, a obudzi „ospałych”

dokładnie ! a na końcu akustycznej linii krawężnik w poprzek! Jak ktoś jest doopa to niech nie wsiada za kierę. a nie ciągle tylko spowalniacze ładować za karę tym co umiom jeździć.

Badanie wzroku powinno być robione kierowcą co 2 lata zdecydowanie jeśli nie widzą znaków drogowych 🙂

A o kobitce z toyoty co piżgła w słup w nocy i dała dyla wiecie coć, złapali ją? 😉