Strona główna Na sygnale Wypadki Wjechał w barierki przy szkole

Wjechał w barierki przy szkole

6

Kierowca Volkswagena Passata zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W jego tył wjechał 36-letni kierowca jadący Renault.  

Do kolizji doszło około godz. 14.30 w środę na ulicy Nawrockiego przy Szkole Podstawowej nr 17. Kierowca Volkswagena zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić dzieci wracające ze szkoły. Wtedy w tył jego pojazdu wjechał Renault, który za chwile skosił barierki oddzielające chodnik od jezdni.

36-letni sprawca kolizji został ukarany mandatem.

6
Dodaj komentarz

1600
1 Wątki komentarzy
5 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Świadek

Zastanawiam się czy wy jesteście dziennikarzami czy bajkopisarzami. Akurat byłem świadkiem tego zdarzenia. Kierowca Passata nie zatrzymał się aby przepuścić dzieci. Przed przejściem stała jedna osoba, która finalnie na przejście nie weszła. Nie wiadomo czy chciała przejść czy sobie na kogoś poprostu czekała. Wyglądało to tak jakby passta zatrzymał się na pustej drodze. Kierowca renault jechał za blisko passata ale prędkość była niewielka. Było bardzo ślisko i koła w renault się zablokowały. Kierowca żeby nie narobić dużo szkód w passacie odbił w prawo na barierkę. Mimo kolizji obaj kierowca zachowywali się bardzo spokojnie i normalnie ze sobą rozmawiali. Nawzajem upewnili… Czytaj więcej »