Strona główna Na sygnale Kryminalne Wiózł „lewe” papierosy (ZDJĘCIA Z ZATRZYMANIA)

Wiózł „lewe” papierosy (ZDJĘCIA Z ZATRZYMANIA)

1

W środę przed godziną 20.00 Policja zatrzymała do kontroli zielonego Fiata Bravo na ulicy Miodowej. W bagażniku znaleziono „lewe” papierosy i tytoń.

Wczoraj około 19:30 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli jadącego ul. Miodową w Pabianicach Fiata Bravo. Okazało się, że 36-letni kierowca oprócz nie zapiętych pasów bezpieczeństwa, braku prawa jazdy i obowiązkowej składki OC, posiada także nielegalny towar.

– Bagażnik pojazdu wypchany był trzema jutowymi workami z około 40 kg suchego tytoniu oraz kartonowym pudłem, w którym znajdowało się ponad 1000 paczek „lewych” papierosów. Policjanci szacują, że przestępczy proceder 36-letniego pabianiczanina uszczuplił wpływy do budżetu Skarbu Państwa na ponad 47 tys. złotych – mówi kom. Joanna Szczęsna z KPP w Pabianicach.

Za złamanie przepisów wynikających z kodeksu karno-skarbowego grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowca odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.

REKLAMA
Poprzedni artykułJulia brązową medalistką MŚ
Następny artykułMoc atrakcji na otwarcie parku
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

piprzona psiarnia sami potem wypalicie fajki kurwy jedne nikomu niadadza nic zarobić bo państwo na tym traci ale jak pa ństwo nas rąbie w rogi to już jest dobrze i na legalu