Strona główna Na sygnale Kryminalne Wiemy, kim jest poszukiwany „Piotr”

Wiemy, kim jest poszukiwany „Piotr”

6

Polsat News dotarł do szokujących materiałów. Według informacji dziennikarzy, pabianiczanin miał się dopuścić okrutnych zbrodni na tle pedofilskim. 

Program ,,Mała prosiła, żeby jej nie zabijać” będzie wyemitowany o godz. 23.00 dziś w Polsat News.

Tymczasem nam, udało się ustalić kim jest pabianiczanin Krzysztof P. pseudonim „Piotr”, za którym prokuratura wydała list gończy. Nie wiadomo czy podejrzany na pewno dopuścił się okrutnych zbrodni, które opisywał w internecie, ale wiadomo, że jest poszukiwany za „sprowadzanie, przechowywanie lub posiadanie treści pornograficznych z udziałem małoletniego poniżej lat 15 oraz uprowadzanie innej osoby przemocą, groźbą bezprawną, podstępem lub wykorzystując stosunek zależności lub krytyczne położenie do uprawiania prostytucji.”

59-latek z Pabianic to absolwent I Liceum Ogólnokształcącego. Ukończył Politechnikę Łódzką. Pseudonim „Piotr”, którym posługiwał się na forach to jego drugie imię. Ostatnie jego miejsce zamieszkania to ulica Dolna w Pabianicach.

W Rosji, gdzie obecnie przebywa, jest dyrektorem w jednej z większych firm budowlanych.

– W marcu 2016 roku pabianicka policja otrzymała kolejny list gończy za Krzysztofem P. wydany przez prokuraturę. Dotyczący zastosowania środka zapobiegawczego w postaci 30 dni tymczasowego aresztowania i ustalenia aktualnego miejsca przebywania poszukiwanego. Z treści załączonego postanowienia Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia wynikało, że Prokuratura Okręgowa w Łodzi przez cały czas posiadała pełną wiedzę na temat przebywania poszukiwanego na terenie Federacji Rosyjskiej. Uzyskane informacje przez policjantów z Pabianic w ramach prowadzonej wówczas sprawy poszukiwawczej również potwierdzały, że Krzysztof P. cały czas przebywa poza granicami Polski. W listopadzie 2016 roku na polecenie zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi właściwego w sprawach kryminalnych, sprawę poszukiwawczą przejął Wydział Kryminalny Komendy Wojewódzkiej w Łodzi – informuje kom. Joanna Szczęsna z pabianickiej policji.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niesamowicie drażni mnie kwestia zakrywania twarzy osoby odpowiedzialnej za przestępstwa. Powinno to być jawne, aby każdy wiedział, aby było piętnowanie społeczne. Myślę że pokazanie z imienia, nazwiska i twarzy osoby, która dopuściła się przestępstwa – to pewnego rodzaju kara, kara nawet gorsza w wielu przypadkach niż wiezienie. Chodzi o to by każdy wytykał palcami, aby ludzie widząc takiego człowieka na ulicy mogli go „pilnować”, „obserwować” w razie popełnienia kolejnego przestępstwa. Taki człowiek powinien być piętnowany społecznie do końca życia. Kolejna osoba popełniająca przestępstwo może by się zastanowiła nad tym co robi…

Z chęcią chciałbym się dowiedzieć nazwiska tego zwyrodnialca. Tak jak piszesz wszystko co moze tylko pomóc w identyfikacji powinno być jawne. Dodatkowo poprzez takie działanie osoba taka była by wykluczona społecznie na co zresztą zasługuje

Krzysztof Piotr Pomorski. numer tel. +7 (812) 777-03-77 Petersburg.

Panie i Panowie artykuł jest tak napisana tak żeby każdy mógł sobie znaleźć tego potwora za pomocą googla, mi to zajeło 5 minut.

1. google—->tłumacz PL–>RUS —-> „krzysztof dyrektor firma budowlana”
2. kopiuj—>wklej—>szukaj
3. zakładka grafika—> szukasz fotki jak wyżej po charakterystycznych elementach

ulatwie na stronie policja poszukiwania dalszy krok zdjecie mu zdjeli na policji?

no dziwna sprawa, może wogóle nie mieli zdjęcia i trzeba im podesłać 😉
nie wiem też czemu skoro widnieje na stronie policji personalnie to czemu ukrywane jest jego nazwisko w mediach i artukułach