Strona główna Aktualności Wielka dziura w jezdni. Utrudnienia w ruchu

Wielka dziura w jezdni. Utrudnienia w ruchu

5

Brygada Zakładu Wodociągów i Kanalizacji działa od południa przy zapadniętej jezdni na skrzyżowaniu ul. Bugaj i Grota Roweckiego. Ruch w tym miejscu jest utrudniony. 

Kolejny raz kiedy na tym skrzyżowaniu robi się wielka dziura w asfalcie. W ubiegłym roku, również w sierpniu, była podobna sytuacja. Wtedy uszkodzenie jezdni spowodowane było nieszczelną kanalizacją sanitarną, za którą odpowiada właśnie ZWiK. Nie wiemy, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

5
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wskazuję palcem

To miejsce, sukcesywnie, od właśnie ostatniej naprawy opadało coraz niżej… sam jadąc omijałem łukiem. dziś padło! no ale, jak to ostatnio zwik ma w zwyczaju, położyli płyty dziurawce i przyklepali asfaltem, to taki jest skutek. Zapraszam tych pracowników 150m dalej na ulice bugaj w stronę mosiru. Koło ich płyt którymi jak zwykle załatali jakiś czas temu (pewnie ze 2-3 lata!) zapadlisko również jest już od 2 miesięcy dziura na pół metra, na środku drogi. Jakoś dziwnie nikt z tym nic nie robi! Na początku roku na tych płytach ściąłem miskę olejową!

edek

Co się dzieje? na całej ulicy Bugaj regularnie otwierają się wrota do piekieł: róg Drewnowskiej i Bugaj, róg osiedlowej ulicy pierwszej w lewo od Grota, róg kolejnej osiedlowej prowadzącej do przedszkola kolejne płyty typu Jumpo. pole minowe.

RafalPAB

ja mam tylko jedno pytanie o poziom myślenia tych gości ze ZWIK-u? po chu…steczkę stanęli tylko busem w poprzek drogi, tarasując ją całą? jakby nie mogli stanąć 50m dalej i przejść na pieszo ten kawałek

cav

Bo Panowie naprawiają 😉
A jak to już inna broszka

Zły

Zdjęcie idealnie obrazuje stan Pabianic.