Strona główna Aktualności Z miasta Walczy z nowotworem dla siebie i córeczki. Pomóżmy jej!

Walczy z nowotworem dla siebie i córeczki. Pomóżmy jej!

5
Choroba spadła na Iwonę Kołodziejczyk zupełnie niespodziewanie, a diagnoza brzmiała strasznie: rak. Pabianiczanka walczy z nim dla siebie i swojej córeczki. Niestety, potrzebne są pieniądze. Możemy pomóc pani Iwonie.

Ma 35 lat i jest kosmetyczką. Rok temu, dzięki dużej determinacji, otworzyła swój wymarzony salon. Wcześniej w jej życiu zaszły zmiany – rozwiodła się, zaczęła samotnie wychowywać dziecko, spadły na nią dodatkowe obowiązki… W końcu wszystko zaczęło się powoli układać. I kiedy wydawało się, że trudny okres jest już przeszłością, w marcu tego roku wyczuła w piersi guzek. Badania histopatologiczne nie pozostawiły wątpliwości, że zachorowała nowotwór – złośliwy, agresywny, taki, który szybko się rozwija i często daje przerzuty.

Pabianiczance zawalił się świat, ale się nie poddała. Jest w trakcie chemioterapii, ma też przejść operację – podwójną mastektomię z rekonstrukcją oraz wycięcie węzłów chłonnych.

– Genetyk nie daje nadziei na brak obciążenia genetycznego. Iwona może utracić całą swoją kobiecość. NFZ pokrywa leczenie, lecz nie uwzględnia najnowszych rozwiązań, dodatkowych konsultacji lekarskich i badań. Zapewnia też niewiele godzin rehabilitacji, co sprawia, że pacjenci nie wracają do pełni sprawności – mówi Sulika Piekutowska, przyjaciółka Iwony Kołodziejczyk.

Chora pabianiczanka może liczyć na wsparcie jej i innych, ale potrzebne jest również to finansowe. Liczy się bowiem czas…

– Chcemy ze wszystkich sił pomóc Iwonie, aby całą swoją energię mogła skupić na walce z nowotworem, bez obciążenia psychicznego z powodu pieniędzy. A każda pomoc doda jej sił i nadziei na to, że uda się pokonać raka – dodaje przyjaciółka.

Na stronie zrzutka.pl ruszyła zbiórka dla pani Iwony. Cel: 80 tys. zł. Pabianiczankę wsparło dotychczas (do 25 czerwca po południu) 178 osób, a uzbierana dotychczas kwota to 12 tys. zł. Do końca zbiórki pozostało 97 dni.

Iwonie Kołodziejczyk można pomóc, wpłacając pieniądze TUTAJ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

„(…) NFZ pokrywa leczenie, lecz nie uwzględnia najnowszych rozwiązań, dodatkowych badań, konsultacji lekarskich (…)

Chciałbym się dowiedzieć jakie to są te najnowsze rozwiązania i dodatkowe badania? Mam nadzieje, że nie szarlatańskie czy homeopatyczne „medykamenty”.

Jak się niema nic do powiedzenia to lepiej milczeć .Tadeusz twoja ciekawość nic ci nie da bo i tak nie zrozumiesz

Straci całą swoją kobiecosc????
To znaczy ze bez piersi nie bedzie juz kobietą.
Co za idiotyzm!!!

witam polecam witaminę ADEK , plus sama witaminę D3. Polecam 1 milin 200 tys jednostek dziennie a nawet i więcej tyle zawiera jedna butelka która kosztuje 40 zł. ADEK kosztuje 75 zł. ,Zbyt niski poziom tych witamin powoduje namnażanie się komórek rakowych. Lekarze nie zlecaja tych badan, czemu?Nic do stracenia polecam warto spróbować. Pozdrawiam

Pani Iwonce życzę bardzo dużo zdrówka i sił to walki z tym draniem ja mam w przyszłym tygodniu operację mastektomię obu piersi też diagnoza rak