Strona główna Aktualności Komunikacja Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia na Piaskach

Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia na Piaskach

0
Zdjęcie ilustracyjne.

Od wtorku 14 listopada odcinek ul. Moniuszki od ul. Pomorskiej do Zielonej będzie nieprzejezdny. 

Powodem zamknięcia drogi będzie odbudowa nawierzchni po pracach gazociągowych.

Zamknięcie planowane jest od godz. 9.00 i ma potrwać około 10 dni. W związku z tym autobusy linii 4, 6, N4B oraz T, kursować będą objazdem.

Linia 4 i 6 z Waltera-Jankego dojedzie bez zmian do przystanku Moniuszki/Sienkiewicza, dalej przejadą ulicami: Moniuszki, Matejki, Orlą, Kochanowskiego, Moniuszki i potem stałymi trasami.
Z Karolewa i 15 P. P. Wilków autobusy dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie przejadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej do Moniuszki i dalej stałymi trasami do Waltera-Jankego.

Zawieszony przystanek: Moniuszki/Zielona (kier. szpital)
Przystanek dodatkowy: Orla/Konopnickiej (kier. szpital)

Autobusy linii T z Dworca PKP dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej pojadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego do Konopnickiej i później stałą już trasą do Rzgowa i Guzewa. W przeciwnym kierunku trasa nie ulegnie zmianie.

Linia nocna N4B z Dworca PKP dojedzie bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej przejadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego do Konopnickiej i dalej stałą trasą do Łodzi.
Z Łodzi autobusy dojadą bez zmian do przystanku Zamkowa/Staszewskiego, następnie pojadą objazdem ulicami: Zamkową i Łaską do Dworca PKP.

Wyłączone przystanki: na ul. Moniuszki i Wiejskiej w kierunku Dworca PKP.
Przystanek dodatkowy: Łaska/Węglowa (kier. Dworzec PKP)

Mapka z objazdem:

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments