Strona główna Aktualności Komunikacja Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia na Piaskach

Uwaga kierowcy! Kolejne utrudnienia na Piaskach

0

Od wtorku 14 listopada odcinek ul. Moniuszki od ul. Pomorskiej do Zielonej będzie nieprzejezdny. 

Powodem zamknięcia drogi będzie odbudowa nawierzchni po pracach gazociągowych.

Zamknięcie planowane jest od godz. 9.00 i ma potrwać około 10 dni. W związku z tym autobusy linii 4, 6, N4B oraz T, kursować będą objazdem.

Linia 4 i 6 z Waltera-Jankego dojedzie bez zmian do przystanku Moniuszki/Sienkiewicza, dalej przejadą ulicami: Moniuszki, Matejki, Orlą, Kochanowskiego, Moniuszki i potem stałymi trasami.
Z Karolewa i 15 P. P. Wilków autobusy dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, następnie przejadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego, Konopnickiej do Moniuszki i dalej stałymi trasami do Waltera-Jankego.

Zawieszony przystanek: Moniuszki/Zielona (kier. szpital)
Przystanek dodatkowy: Orla/Konopnickiej (kier. szpital)

Autobusy linii T z Dworca PKP dojadą bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej pojadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego do Konopnickiej i później stałą już trasą do Rzgowa i Guzewa. W przeciwnym kierunku trasa nie ulegnie zmianie.

Linia nocna N4B z Dworca PKP dojedzie bez zmian do przystanku Moniuszki/Wysoka, dalej przejadą ulicami: Moniuszki, Kochanowskiego, Dąbrowskiego do Konopnickiej i dalej stałą trasą do Łodzi.
Z Łodzi autobusy dojadą bez zmian do przystanku Zamkowa/Staszewskiego, następnie pojadą objazdem ulicami: Zamkową i Łaską do Dworca PKP.

Wyłączone przystanki: na ul. Moniuszki i Wiejskiej w kierunku Dworca PKP.
Przystanek dodatkowy: Łaska/Węglowa (kier. Dworzec PKP)

Mapka z objazdem:

 

 

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o