Strona główna Na sygnale Urwali kosz na śmieci, rzucali butelkami na ulicę (WIDEO)

Urwali kosz na śmieci, rzucali butelkami na ulicę (WIDEO)

25

Banda młodzieńców przetoczyła się przez Bugaj w nocy z 24 na 25 grudnia. Kamera monitoringu zainstalowana na przystanku przy ul. Nawrockiego zarejestrowała jak jeden z wandali niszczy kosz na śmieci, inny rzuca szklane butelki na ulicę.

Straż Miejska w Pabianicach udostępniła nagranie z kamery i prosi o pomoc w ustaleniu sprawców zniszczenia mienia.

– Wszelkie informacje prosimy o przekazanie do dyżurnego Straży Miejskiej tel. 986 lub do dyżurnego KPP Pabianice tel. 997 – apelują strażnicy miejscy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja tu czegoś nie rozumiem. Skoro jest monitoring i to się wszystko nagrywa to nikt na bieżąco tego nie pilnuje i natychmiast nie może zareagować?

po co ryzykować zdrowie strażników?

Bo są od tego by pilnować porządku? Jak sie we dwóch boją to w sześciu niech jadą

Widzę, że Pan nowy w kraju. Przywyknie Pan po czasie. Proszę pamiętać, że tutaj liczy się tylko na siebie. Aparat państwowy nie jest przychylny obywatelowi.

racja, ale po co im służbowe samochody skoro jedyne do czego służą to wycieczki po naszej wspaniałej metropolii. Piękny obraz straży wiejskiej.

Jeszcze nie zajeżyli

Przybysze ze wschodu? Jak w przypadku skopanego jeża?

Ale w Polskę poszło że zwyrodnialcy to pabianiczanie.ciekawe czemu media siedzą cicho i o narodowości tych zwyrodnialców nie piszą.

Tak samo zabójstwo w Warszawie media podały ze poszukują dwóch Polaków a byli to Ukraińcy.

Skąd to wiesz?

Nie. Młodzież Wszechpolska zwąca się „Prawdziwymi Polakami” trenuje przyszłoroczny atak na Empik.

A gdzie był ten baran co pilnuje monitoringu zwolnić natychmiast wrzucić te kamerki w internet ludzie będą lepiej pilnować jak czarnomundurowce

Jestem za…. Żeby był dostęp w internecie całego monitoringu miejskiego

To nasza młodzież wszechpolska. Ćwiczą walkę na wypadek wojny z bolszewikami.

Jakość nagrań powalająca.
Trzeba spojrzeć na Katowice tam na bieżąco operator ogarnia takie interwencje patrolami a do pomocy ma naprawdę dobrej jakości kamery.

nieletni, gó..o im grozi

Bo nie pracują nocek to raz a operator zajmuje się monitoringiem a czy kamery są podłączone pod niego wątpię. Raczej stały dozór nad kamerami ma MZK ale i oni nie pracują w nocy więc masz odp. Trzeba się zastanowić czy po necie nie można dać obraz do Straży i po kłopocie

Po co ten monitoring – lub ta straż miejska – skoro całe zajście trwało około 3 godzin i nie tylko na przystanku ale również na parkingu a rzucali butelkami i petardami….niestety żaden patrol się nie pojawił. Dodzwonić też się nie da bo nikt nie odbiera!!! Nieroby tylko pieniądze przejadają!!!

Nie wierze ,wydane na monitoring pieniądze a nikt nie siedzi 24h ,a gdyby kogoś mordowali? Też by szukali dzięki czytelnikom o poranku puszczając monitoring ? ! Żarty ! Ale chodzić ,szukać ,pouczać i mandaty wlepiać to im w to graj .
Oklaski dla SM Pabianice ,tak dalej!

Kolejny wydaje naszych władz miasta bez pokrycia,Panie Mackiewicz Panu już podziękujemy! Co Pan robi ? Pan ogarnia tą kuwetę w tym mieście ? Kuma Pan o co chodzi ?

Gdyby kogoś mordowali, to trwałoby mniej więcej tyle, ile to rzucanie butelką i niszczenie, czyli 20 sekund. I choćby Strażnik obserwował akurat ten monitor zamiast 40 innych, które też musi obserwować, to i tak by nie pomogło. Musiałby pomóc ktoś z przejeżdżającego samochodu, ale jak widać kierowca i pasażerowie mieli to głęboko gdzieś.

Last edited 26 dni temu by Obserwator

Mija nocka … przychodzą strażnicy do pracy ,siadają przed komputerem,oglądają monitoring z nocki ,mija cały dzień i idą do domu i tak każdego dnia ,bo przecież jest monitoring i trzeba go przejrzeć ,po co mieć dyżur w nocy jednego pracownika żeby to ogarniał na bierząco ,jeżu to się nie dzieje ,ja śnie .
To się nadaje jako absurd roku do Wyborczej !

a czemu nie kostką?

a gdzie był jesz?

a gdzie był wtedy jesz 🙁

na Świetego Jeża….