Strona główna Aktualności Z miasta Ulica Przyjazna już bardziej przyjazna

Ulica Przyjazna już bardziej przyjazna

11

Poprawił się stan nawierzchni ulicy Przyjaznej w Pabianicach, której mieszkańcy skarżyli się, że w rezultacie budowy kanalizacji sanitarnej nie można nią ani przejść, ani przejechać. Na znacznym odcinku została utwardzona kruszywem. 

Związane z tym prace, rozpoczęte od skrzyżowania z ul. Letnią, są w toku i przesuwają się w kierunku ul. Widzewskiej. Ich finał powinien nastąpić dzisiaj lub jutro.

– Po zakończeniu robót kruszywo będzie na całej długości czyli 432 metrach. Wcześniej położyliśmy je m.in. na ulicy Witosa. Sprawdziło się – mówi Piotr Jończyk, właściciel firmy Jontex, która na zlecenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach położyła tam rury, a teraz odtwarza nawierzchnię (ta dała się mieszkańcom mocno we znaki – pisaliśmy o tym TUTAJ).

Ulica Przyjazna jest jedną z dziesięciu ulic na osiedlu Dąbrowa objętych projektem kanalizacji sanitarnej. Pozostałe to: Miętowa, Letnia, Szczęśliwa, Zdrojowa, Widzewska, Witosa, Kręta, Radosna i Lazurowa.

– Prace trwają teraz również na Letniej i Zdrojowej. Jako ostatnie będą natomiast kanalizowane ulice: Widzewska, Lazurowa, Kręta, Radosna. Mamy na to czas do końca października. – dodaje Piotr Jończyk.

11
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
8 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marta

Jednak się dało i to w dwa dni po artykule ☺
Brawo panowie ulica Przyjazna jest bardzo wdzięczna. Pozdrawiamy firmę JONTEX

obiektywny

coś mało komentarzy 🙂 widać lepiej wylewać żale i przekładać nerwy i emocje w internecie jak już pochwalić to ciężko 😉 oj Polska mentalność gdzie Pani WREDNA ??:) pozew robi że droga zrobiona a ona wciąż nie pocieszona ??:) Pewnie tak, bo każdy wie że jest tłuczeń a mógłby być asfalt czyż nie ??:)

Marta

Dla pana wiadomości to właśnie pani wredna pochwaliła chociaż nie powinna. Gdyby wszystko było robione tak jak należy byłby pan chwalony częściej a tak niesmak pozostanie na długo. Krytykę przyjmować jakoś ciężko ale na pochwały się czeka. Pozdrawiam jeszcze raz. Życzę prawdziwego obiektywizmu, odrobinę pokory i podejścia do ludzi a wizerunek firmy wiele zyska 🌞

obiektywny

Jakiej firmy ?? Obiektywnie trzeba wiedzieć że nie każdy kto udziela się na forum to właściciel firmy 🙂 ale skąd można to wiedzieć jak Pani Marta ma własną wizję dla sprostowania obrażała pani osobę czyli właściciela firmy Jontex a pisze pani z kimś innym 🙂 PROSZĘ OTWORZYĆ OCZY 🙂 bo nie lubię jak się bierze mnie za kogoś kim nie jestem, a tu się udzielam na forum już trochę, odrobinę pokory i MYŚLENIA zanim zaczniemy kogoś obrażać 🙂 – masakra i nie jestem też pracownikiem tej firmy a mieszkańcem osiedla Dąbrowa. A za jakiś czas roboty się skończą a droga… Czytaj więcej »

Marta

Cytat Pana obiektywny „Wasza wina to jest lania szamba i podłączanie się do melioracji terenu jak się rozkopało to za przeproszeniem gówna leciały z rur ciekawe jak tam rachunki za wywóz szamba czy posiadacie i będziecie posiadać bo to co tam wyprawiacie to woła o pomstę do nieba, o odprowadzaniu deszczówki na drogę nie wspomnę, jak również nie wspomnę o podnoszeniu terenu pytanie czy takie wywyższanie było legalne i była na to zgoda. Proszę to dokumentować, a całość prac na ulicy przyjaznej trwa niespełna miesiąc a wcześniej jak wyglądała droga ?? Mam nadzieję że tęż Pani posiada zdjęcia była równa… Czytaj więcej »

obiektywny

we własne gniazdo ?? a jakie niby ?? nowy domek i sobie robicie co chcecie o 5 rano smród szamba lanego albo późnym wieczorem, jak ktoś posiada nie nowy dom a starszy nie podniesie już terenu a wy wielcy nowobogaccy macie to w 4 literach bo się sprowadziliście i wszystko dla was i najbardziej psioczycie, popatrz obiektywnie na działki które są zalane wodą która spływa z waszych nieruchomości pięknych wywyższonych i zalewa sąsiadów, bajki to twoje poczucie wartości zero obiektywizmu i nie gadaj mi tu o ujadaniu bo okolicznych sąsiadów jak się tereny podnosiło czy się szambo leje to nikt… Czytaj więcej »

obiektywny

cyt: Skąd te wszystkie informacje posiadasz?>>BO TAM MIESZKAM !!! widać blondynka przy komputerze stąd ten tok rozumowania

Marta "blondynka"

I zapewne jesteś też moim materacem 😁 Żałosny i prymitywny spektakl aktora który z uporem maniaka obraża wszystkich do okoła w obsesyjny wręcz sposób. Festiwal jadowitej nienawiści jak widać wzmacnia twoje już i tak rozbuchane ego. Narcyzm rozwinięty do granic możliwości, a tak naprawdę to po tym co piszesz widać jakie masz kompleksy człowieku ☺ To się leczy u specjalisty, a nie na forum internetowym.
Jeśli posiadasz tak mocne dowody na czyjąś winne to są specjalne organy które się tym zajmują. Twoim obowiązkiem jako obywatela jest zgłoszenie tego, a nie rzucanie bezpodstawnych oskarżeń na prawo i lewo.

obiektywny

zrobiłem dokładnie co ty posądzając mnie że jestem Panem Jończykiem 🙂 nie zrozumiesz nigdy tego :), materacem bym uwierz mi nie chciał bym bo szybko by ze mnie powietrze wyszło. Boże widzisz i nie grzmisz hm… i tu jest konkretny komentarz bez wyzywania właściciela, straszenia że są paragrafy itp krótko rzeczowo, tak zgadzam się z tobą ważne że problem jest załatwiony i oby na długo jedyne co boli to inwestycja za miliony a nie zrobienie kanału burzowego deszczowego , chociaż już było wykopane itp a tak kiedyś znowu pewnie temat powróci kopania itp a to jednak są niepotrzebne koszta i… Czytaj więcej »

Boże widzisz, a nie grzmisz...

W artykule chodziło o drogę, Jakby panowie z firmy, mieli czyste sumienie to od razu nie wyrównaliby drogi. Jak jesteś, mieszkańcem tego osiedla to byś wiedział, że bagno było przy Letniej, a oni kopali przy Widzewskiej. Zanim ,,wyrównali drogę ” były ogromne kałuże, po których logicznie lepiej przejechać samochodem, chyba że na co dzień chodzisz w kaloszach 😉 . Wszyscy mieszkańcy mieli samochody na posesji ktoś musiał w końcu wyjechać, bo inaczej wszyscy byliby uwięzieni na ulicy. Wiem, wiem może to się wydawać dziwne, ale nawet karetka nie dojechałaby na miejsce, a to już temat dla Uwagi 😉 .Postaw się… Czytaj więcej »

co ja tam wiem

Prawda jest taka, że gdyby nie artykuł błoto po kolana było by do tej pory 🙂 Gdyż w Polsce tylko przez media można coś załatwić. ;p