Strona główna Dzieje się Sport Tysiąc złotych w puli

Tysiąc złotych w puli

0

W poniedziałek finał III edycji Pabianickiej Ligi Bilardowej.

Faworytem przed turniejem finałowym jest łodzianin Adam Wilk, który wygrał siedem turniejów eliminacyjnych z rzędu i tym samym pobił o jedno zwycięstwo rekord Dariusza Frąszczaka z pierwszej edycji.

W poprzednich finałach faworyci jednak zawodzili. W drugiej edycji faworytem był Mariusz Podsadniak, a nawet nie zagrał w meczu finałowym, który 4:2 z Grzegorzem Biskupskim (2. w klasyfikacji generalnej) wygrał Włodzimierz Brzeski (4. w klasyfikacji generalnej). W pierwszej edycji zaś faworytem był Dariusz Frąszczak, a w meczu finałowym Piotr Hańcka (3. w klasyfikacji generalnej) ograł 5:2 Marcina Biskupskiego (5. w klasyfikacji generalnej).

Tym razem oprócz pucharów do wygrania są pieniądze zebrane z puli wpisowego przed każdym turniejem. Zwycięzca zgarnie 500 zł, drugi zawodnik wygra 300 zł, a brązowy medalista 200 zł.

Pary turnieju finałowego: 1. Adam Wilk – 8. Maciej Rejchelt, 2. Adam Barczyński – 7. Włodzimierz Brzeski, 3. Grzegorz Biskupski – 6. Tomasz Woźniak, 4. Marcin Biskupski – 5. Rafał Górny.

Turniej finałowy w poniedziałek 24 marca o godz. 18.00 w Klubie Bilardowym Mariańska.

REKLAMA