Strona główna Dzieje się Rozrywka Tym razem okradną muzeum (KONKURS)

Tym razem okradną muzeum (KONKURS)

9

Do tej pory o przygodach zgrai Ocean’s mogliśmy obejrzeć 3 filmy, w których napadali na kasyna. Tym razem ekipa postanawia okraść muzeum sztuki. Mamy do rozdania bilety dla naszych czytelników.

Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni… Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bonham Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik. Podczas imprezy roku — Gala Met, będzie go miała na sobie światowej sławy aktorka Daphne Kluger (Anne Hathaway). Plan wygląda perfekcyjnie, jednak nie ma w nim miejsca na najdrobniejszy błąd. Zwłaszcza jeśli dziewczyny chcą niepostrzeżenie wynieść z gali diamenty warte 150 milionów dolarów… i to na oczach wszystkich zebranych.

Obejrzyj zwiastun filmu „Ocean’s 8”:

Dla naszych Czytelników mamy 5 biletów na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Żeby otrzymać bilet wystarczy podać w komentarzu pod artykułem swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe
Jaki według Ciebie jest najlepszy sposób, aby się uchronić przed złodziejem? Groźny pies, sejf w domu a może jakieś inne niekonwencjonalne metody?

Wygrywa 5 najciekawszych odpowiedzi. Zgłoszenia można dokonywać do czwartku (21 czerwca) do 21.00.

Bilety otrzymują: Maria Piech, Aneta Kubiak, Damian Czarnecki, Małgorzata Getner oraz Aleksandra Surowy. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

9
Dodaj komentarz

1600
9 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
9 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aneta Kubiak

A wiec.. Wg mnie taki najlepszy z najlepszych sposobów to … Babcia! Taka Babcia osiedlowa z okienka, która widzi w-s-z-y-s-t-k-o i nic… absolutnie nic, nie jest w stanie umknąć jej uwadze. Najmniejsza zmiana w zachowaniu osób krążących po chodnikach / trawnikach, wokół aut, zmiana planu dnia sąsiadów / wywozu śmieci, ktoś nowy na placu zabaw – i bach! Już wiadomo kto to złodziej, a kto nie 🙂 🙂

Dorota Sułat

najlepsza ochrona: umownie nazwijmy ją Grażyna 🙂 Wszechwidząca, wszechobecna, zawsze czujna, zawsze na posterunku parapetowo-okiennym sąsiadka.

Aleksandra Surowy

Najlepszym sposobem aby uchronić się od złodzieja to porozrzucane po podłodze klocki ;))))

Tomasz Żerucha

Nie ma 100% pewności że jesteśmy bezpieczni natomiast zamykanie okien, zamków w drzwiach oraz wszelkich możliwych dostępnych wejść na pewno utrudni wejście intruza do mieszkania. No i współpraca sąsiedzka. Jeżeli wyjeżdżamy na dłużej po prostu poinformujmy o tym sąsiadów (o ile nie są złodziejami). To może być najlepszą opcją.

Damian Czarnecki

Wyjeżdżając na dłużej (wczasy, ferie, wakacje, odwiedziny u znajomych) nie zostawiam widocznych oznak swej nieobecności. Poproszę sąsiadkę, by podlewała kwiaty, otwierała na krótko okna, opróżniała skrzynkę na listy, wieczorem włączała na jakiś czas światło w kuchni lub w którymś z pokoi. Jaki z tego morał? Trzeba żyć z sąsiadem w zgodzie i współdziałać z Nim 🙂

Marta Golińczak

Ja tam bym rzuciła granatem 😜Gwarantuje natychmiastowe wycofanie się złodzieja 😂Są niezawodne 🙈😬

Patrycja Szewczyk

Najlepszym sposobem, aby uchronic aie od zlodziei jest… Stojaca na strzazy Multipla 😀

Maria Piech

Najlepsza ochrona przed złodziejami jest nieposiadanie niczego cennego 🙂 lecz gdy istnieje ewentualność, ze już coś mamy to można postawić na warcie czyli na początku domu lub mieszkania bardzo ale to bardzo uroczego sliniącego się i łaszącego się psa, który swoim urokiem i miłością „rozbroi” każdego złodzieja lub go zaślini 😀 jeżeli jednak złodziej okaże się super twardy i nie rusza go pierwsza zasadzka i przejdzie dalej to radzę nie sprzątać zbytnio w domu i zostawiać umiarkowany chaos aby włamywacz potknąl się o rzeczy porozrzucane po mieszkaniu 🙂 i poturbowal co uchroni nas przed jego dalszym działaniem a on zapamięta,… Czytaj więcej »

Małgorzata Getner

By chronić mój dom podczas mojej nieobecności zostawię list przyklejony do drzwi o treści:
Do złodzieja/złodziejki!
Szkoda Twojego czasu. Nasz telewizor ma 15lat i jest ciężki, kuchnia i zmywarka mają conajmniej 12lat, pralka 10. Komputera nie mamy. Wszystkie telefony, laptopa i psa zabraliśmy ze sobą. Nie otrzymujemy 500+, a autem wyjechaliśmy. W lodówce znajdziesz tylko mrożonki, na półce będą dżemy i zamarynowane grzybki własnej roboty, jak masz ochotę to proszę. Tylko śpiesz się, bo w sobotę wracamy.