Strona główna Dzieje się Życie szkolne Jak wypadły nasze szkoły?

Jak wypadły nasze szkoły?

0

Uaktualniony został wykaz efektywności polskich szkół. Zobaczcie sami, która ze szkół powiatu pabianickiego posiada najwięcej EWD.

Obecny projekt badania Edukacyjnej Wartości Dodanej to dalszy rozwój prac realizowanych w latach 2007-2013. Jednak mimo rozwoju grafiki, większej popularyzacji oraz poszerzenia badań o szkoły podstawowe to jego główny cel pozostał taki sam – ma za zadanie badać efektywność nauczania w polskich placówkach oświatowych i przedstawiać je użytkownikom w prostej i łatwej do przyswojenia formie. EWD przedstawione zostało głównie wykresach.

Bardziej dociekliwi odnajdą również tabele, w których możemy sprawdzić jak poprawiły się lub pogorszyły wyniki konkretnych szkół w wybranym dwuletnim okresie czasu. Poniżej publikujemy sumy edukacyjnej wartości dodanej dla wszystkich szkół w powiecie pabianickim, dla których system posiada właściwe dane. Wyniki te pochodzą z przedziału lat 2014-2016.

Dla gimnazjów wyniki odzwierciedlają zmiany wyników egzaminów gimnazjalnych, a w technikach i liceach wyniki matur. Przedmioty zostały zgrupowane w zbiorcze grupy – części humanistyczne i matematyczne.

Wkrótce w programie ma pojawić się możliwość ocenienia wyników szkół podstawowych, gdzie znajdą się zapewne przyszłe wyniki części z gimnazjów. Narzędzie do porównywania placówek oświatowych znaleźć można na stronie internetowej EWD.

REKLAMA
Poprzedni artykułTak wzrosną podatki od nieruchomości
Następny artykułKontrabanda w rękach policji. Ponad 6 tys. paczek
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments