Strona główna Sport Sport młodzieżowy Turniej mikołajkowy szkół podstawowych (ZDJĘCIA)

Turniej mikołajkowy szkół podstawowych (ZDJĘCIA)

0

Młodzi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 14 wygrali IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej rozegrany w hali przy ul. Orlej.

Podopieczni Leszka Józefiaka (w czerwonych strojach) wygrali w meczy finałowym z SP1 aż 5:0.

– Była to zdecydowanie najlepsza drużyna tego turnieju, strzeliła najwięcej goli, a nie straciła ani jednego – podsumował Łukasz Stencel, koordynator zawodów.

W meczu o trzecie miejsce, górą byli piłkarze z SP3, którzy pokonali 3:1 drużynę z SP17. Piąte miejsce zajęła SP8, a na miejscu szóstym uplasowała się SP9.

Najlepszy strzelec turnieju to Eryk Adach z SP17.  – Co ciekawe, po 3 gole zdobyło w turnieju aż 5 zawodników, a o wyborze najlepszego zdecydowało losowanie. Szczęście do końca sprzyjało snajperowi z SP17  – mówi Stencel.

Najlepszy bramkarz turnieju to Miłosz Rogalewicz z SP 14. Jego drużyna nie straciła żadnej bramki w turnieju, do czego on sam przyczynił się w bardzo dużej mierze.

Skład zwycięskiej drużyny:
Miłosz Rogalewicz, Szymon Czerwiński, Maciej Ochal, Wiktor Czerwiński, Kacper Pietrasiak, Nikodem Łoboda, Szymon Papuga, Kacper Woźniak, Igor Kocik, Maksymilian Weiss.

Najlepsze zespoły i uczestnicy zdobyli ufundowane przez Prezydenta Miasta Pabianic: puchar, medale i sprzęt sportowy. Wszyscy uczestnicy i nauczyciele otrzymali również mikołajkowe upominki i słodycze, których sponsorem, oprócz Prezydenta, był także radny miejski Krzysztof Rąkowski.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments