Strona główna Aktualności Z miasta Tu może być ładnie

Tu może być ładnie

1

Na sprzedaż wystawiona została działka w centrum miasta. Właściciel dorzuca projekt budynku usługowo-mieszkalnego. Czy znajdzie się inwestor?

Chodzi o kawałek ziemi przy skrzyżowaniu ul. św. Jana z ul. św. Rocha. Do kupienia są 683 m² placu z gotowym projektem budowlanym i pozwoleniem na budowę. Cena to 430 000 złotych.
Gdyby znalazł się inwestor, pośrodku starych kamienic stanąłby budynek mieszkalny z parterem i pierwszym piętrem przeznaczonym na sklepy i działalność usługową. Całość miałaby 5 kondygnacji (w tym piwnica) i zainstalowaną windę. Powierzchnia lokali użytkowych to ponad 500 m². Na piętrze 2 i 3 znalazłyby się po 3 mieszkania o powierzchni 90 i 85 m².

Kontakt telefoniczny do właściciela działki: 602 175 605.

REKLAMA
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

No no ładna wizualizacja tylko szkoda że niema jej wstawionej w aktualny krajobraz 🙂 już sobie wyobrażam jaka jakość mieszkań i te metry ten rozkład no apartamenty pierwsza klasa i te widoki. A jak ładnie będzie zima jak się przewietrzy mieszkanie świeżym powietrzem z lekka nutka dymu z kominów z dodatkiem cennych mikroelementów.

Jedno jest pewne po rocznym mieszkaniu i stwierdzeniu trafności zakupu będzie można zjechać windą wyjść na świeże powietrze i udać się na przeciwko po piwo i winko.