Strona główna Aktualności Trwają przygotowania do pieszej pielgrzymki na Jasna Górę

Trwają przygotowania do pieszej pielgrzymki na Jasna Górę

3
Wyprawa do Częstochowy odbędzie się już po raz 554. Od dziś można się zapisywać.

W tym roku pątnikom będzie przyświecało hasło „Wspólna Droga”. Pielgrzymowanie rozpocznie się 19 sierpnia o godz. 7:00 mszą święta w kościele Św. Mateusza. Trasa pielgrzymki nie ulega zmianie. Wierni dotrą na Jasną Górę 23 sierpnia ok. godz. 17.30. Powrót do domów odbywa się we własnym zakresie.

– Już dziś dziękuję wszystkim firmom, instytucjom, jak i ludziom dobrej woli, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie pielgrzymki – mówi ks. Przemysław Kansy – kierownik pielgrzymki. – Zapraszam Was serdecznie do udziału we wspólnym świadectwie naszej wiary i wspólnym wędrowaniu do jasnogórskiego wizerunku Matki Bożej w ramach dziękczynienia za sto lat istnienia naszej diecezji. Zapraszam również wszystkich do przyjazdu do Częstochowy na powitanie naszej pielgrzymki w Częstochowie.

Zapisy będą prowadzone w kościele Św. Maksymiliana Marii Kolbego codziennie od dziś do 18 sierpnia w godz. 16:00 – 19:00. Informacje dotyczące pielgrzymki można uzyskać na stronie www.maksymilian.pl w zakładce Pielgrzymka, na portalu Pieszej Pabianickiej Pielgrzymki na Facebooku oraz podczas zapisów.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo Ks Stanek z racji 15-08-2022 reklama koncert Raper Wujek Samo Zło

Raper 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

„kto nie ma w głowie ma w nogach”