Strona główna Sport Sporty walki Trening z mistrzem (ZDJĘCIA – WIDEO)

Trening z mistrzem (ZDJĘCIA – WIDEO)

0

Mistrz świata z Pabianic poprowadził trening judo dla zawodników brazylijskiego jiu-jitsu z klubu Gracie Barra. Wcześniej miał seminarium na jednej z pabianickich siłowni.

Hovhannes Yazichyan to nie tylko mistrz świata w wyciskaniu sztangi, ale również wielokrotny mistrz Armenii w judo. Od 8. roku życia trenował tę sztukę walki. Był reprezentantem swojego kraju w każdej kategorii wiekowej. Wielokrotnie zdobywał mistrzostwo Armenii. W tej chwili ma 5 Dan w judo.

– Gdy przyjechałem do Polski zacząłem treningi w łódzkim klubie Resursa. Walczyłem i trenowałem innych. Musiałem też dorabiać jako bramkarz w jednym z łódzkich klubów – opowiada mistrz z Pabianic.
We wtorek, w sali PTC,  Yazichyan poprowadził seminarium dla zawodników brazylijskiego jiu-jitsu z klubu Gracie Barra.

– Współpracuję z tą grupą od roku, ale to był pierwszy trening po wakacjach. Musieliśmy przypomnieć sobie kilka podstaw. Przyjechali też zawodnicy z Łodzi. Pokazuje im techniki walki w stójce, rzuty – mówił mistrz.

W ubiegłą sobotę, podpowiadał osobom ćwiczącym w siłowni Heros w Lewitynie, jak przygotowywać się do zawodów. Omówił technikę, odżywianie i sposoby suplementacji.REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments