Od około godz. 14.30 nie kursuje tramwaj linii 41. Skład jadący w stronę Pabianic miał kolizję. Uruchomiono komunikację zastępczą.
Do zderzenia pojazdów doszło na ul. Łódzkiej przy Bema w Ksawerowie. Kierujący Volkswagenem wjeżdżając na teren komisu samochodowego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu tramwajowi.
Jak informuje policja, nie było poszkodowanych w tym zdarzeniu. 62-letni kierujący elektrycznym Volkswagenem został ukarany mandatem.
REKLAMA
Dobrze że się nie zapalił
Ups I szkoda całkowita?
te osoby o niebinarnej płci jerzdzą jak cioty!
Widać, że dobrze znasz kierowcę skoro tak Go określasz bo to określenie nie padło w artykule.
w chwili pisania posta było „kierujący została ukarany” 🙂
Sory. Faktycznie.
Co robią?
jechać – jerzdzą
czego nie rozumieć?
Czyżby jazda próbna? ?
Matejas wyklepie 🙂
Elektryk po kolizji to do kasacji. Nie zdążył nawet zniwelować śladu węglowego, który powstał przy jego produkcji. Gdzie obrońcy środowisk?
62-letni kierujący elektrycznym Volkswagenem została ukarany mandatem. Kto to pisze w tej redakcji, ślepy?????
Podniecenie po odkryciu literówki widzę bezcenne.
I tak miał pan szczęście, że przy okazji tego odkrycia, jakże cennego dla nauki i meritum artykułu, nie został pan zdyskwalifikowany jako prawdziwy Polak, oraz że nie potrafi pan pisać po polsku
Kropka.
Jak piszesz, to czytaj co publikujesz. A jak nie potrafisz czytać to nie pisz.
Jak Cię irytuje społeczeństwo i zwykłe życie, to siedź w swoim pokoju i ucz się na pamięć zasad ortografii i czytaj słowniki językowe. Może świat zewnętrzny, relacje międzyludzkie nie są dla Ciebie .
Co ma społeczeństwo,zwykłe życie i relacje międzyludzkie do błędów, które popełnia pan ” redaktor ”, o czym Ty piszesz???
Redaktor przez każdą taką literówkę powinien się podać do dymisji w trybie pilnym!
Podniecamy sie bo od parunastu lat nie czytacie tego co napisaliscie.
Dobrze, że ty czytasz ???
No czytamy i przecieramy oczy ze zdumienia, ze ktos robi takie amatorskie bledy a szczyci sie, ze jest dziennikarzem. I do tego boli cie ze ktos wytyka ci te amatorskie bledy.
Myślę, że ktoś powinienem wyciągnąć konsekwencje wobec mnie z ten rażący błąd.
Ale żeś podpadł sąsiadce, Panie Jach!
Poproś ją Pan o korepetycje. ?????
O grubo ?????
No grubo, bo prawdziwy dziennikarz dziekuje za znalezienie bledu i go poprawia a ten jeszcze w dyskusje wchodzi
To gdzie mam odpokutować czy pacież wystarczy?
Wymarsz na miesięcznice wystarczy, jak będzie oczywiście. Pozdrawiam i nie bierz wszystkiego do siebie.
Paciesz.
On czytac nie potrafi a ty wymagasz od niego ortografii? ? Joł. ….Pacierz…. Nastepnego komentarza nie pusci bo mu wstyd teraz bedzie.
Żebyś miał lepszy dzień to puszczę. Enjoy ?
Naucz sie takiego slowa jak dziekuje i przepraszam, wystarczy to w zupelnosci ?
A ty bądź sobą gdzie indziej
„Bądź sobą gdzie indziej” ???????? Padłem i kradnę ?????????
Do TV Republika go! Tam są prawdziwi dziennikarze!
Sąsiadka nie narzekaj, dzięki Panu Redaktorowi wiemy co się dzieje w regionie, oglądamy fajne reklamy i facjaty polityków przed wyborami 🙂 !
Sasiadka ?
ID4 do kasacji do tego potrzeba ze 2 tony węgla z Bełchatowa no i trzeba wyprodukować nowego a to z 10 ton węgla z Bełchatowa więc ekologia w 100%
ID.5 a nie ID.4. Bateria nieuszkodzona. Wyklepią.