Strona główna Aktualności Z miasta To koniec „grzybka”

To koniec „grzybka”

5

Bar piwny zlokalizowany przy ul. Zamkowej 25 zostanie rozebrany.

Oszklony ogródek funkcjonował w centrum miasta od 2006 roku. Właściciel podjął jednak decyzję o rozebraniu popularnego „grzybka”. W ostatnich latach nie przynosił oczekiwanych dochodów. Nie wiadomo co powstanie na terenie po barze. Plac należy do prywatnego właściciela, który dzierżawił miejsce pod „grzybka”.

Odsłonięty zostanie widok na zaniedbaną kamienicę ZGM-u przy ul. Zamkowej 25.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Sorry, że tutaj ale dyskusja o Strefie Kibica w innym artykule została zamknięta. Pabianic nie stać na publiczną transmisję, jak widać poniżej Inowrocławia nie stać. A na Lewitynie będzie LEGALNIE? ,,….Horrendalnie wysokie stawki licencji oraz sztywne podejście ich dystrybutora sprawiły, że samorządy, w tym Inowrocław, rezygnują z tworzenia stref kibica. Mamy nadzieję, że wszyscy mieszkańcy poprą nas w twierdzeniu, że kwota ćwierć miliona złotych to cena zdecydowanie zbyt wysoka. Przypomnijmy, że licencje na odtwarzanie meczów piłki nożnej otrzymała Telewizja Polsat od UEFA. Tylko za zgodą Polsatu można organizować strefy kibica. Polsat niemal do ostatniej chwili zwlekał z poinformowaniem zainteresowanych tworzeniem… Czytaj więcej »

markskwar zrozum to nie sport to nie piłka nożna to tylko biznes. Czemu się dziwisz? Nie oglądam tego chłamu bo mam telefon komórkowy taki jaki ja chce a nie taki jaki każe mi piłkarzyna kupić. Sport powinien przejść przegląd i odnowę. W pierwszej kolejności zlikwidować piłkę nożną bo to nie sport tylko nie wiem jak to nazwać. Biegnie taki ….. przewróci się i wielki lament niczym skomlenie małego pedałka co dostał za pedałowanie w ryj. Dzieciak 10 letni na betonie grając w piłkę wywali się zedrze kolano do krwi przetrze otrze oczy i gra dalej. Widzisz różnicę w sporcie ?… Czytaj więcej »

@ zdzisiek1979..w pełni się z tobą zgadzam. Najgorsze jest to, że przeniosło się to na siatkówkę. Jak widzę reklamy Plusa to mnie mdli.

I jeszcze ta durna gadka srasz ty, sram ja.
Ale gorsza była ta z blondynką bez brwi 🙂

Jak miał przynosić skoro przez większość czasu był zamknięty… Niedługo w Pabianicach nic nie będzie.