Strona główna Na sygnale To już 4 dni poszukiwań. Kto widział tę kobietę?

To już 4 dni poszukiwań. Kto widział tę kobietę?

4

Policjanci poszukują 44-letniej kobiety, która 1 marca około godz. 14.30 wyszła z domu i do tej pory nie wróciła do mieszkania. Nie kontaktowała się z rodziną.

 

Rysopis: 170 cm wzrostu, waga 70 kg, średniej budowy ciała, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz owalna. Ubrana była w zieloną zimową kurtkę z kapturem z czarnymi suwakami, niebieskie dżinsy, bordowe trapery, kolorowy komin na szyi.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach przy ul. Żeromskiego 18, tel. (42) 22 53 315 lub (42) 22 53 301.

Informacja o zaginionej kobiecie pojawiła się już 2 marca na fanpage’u pabianickiej straży miejskiej.

AKTUALIZACJA:  w środę rzecznik prasowy policji w Pabianicach poinformowała, że zaginiona została odnaleziona w Łodzi przez policjantów. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jeśli Miała np telefon z androidem. Zaloguj się na komputerze na konto z smartfona. w opcjach mapy Wybierz Historię. Powinno pokazać trasę jaka przebyła do wyłączenia komórki!

Zacznij od historii przeglądarki na komputerze, facezboku i tym podobne.

Na facebooku była informacja na temat tego, że do Łodzi pojechała w sprawie pracy zagranicą. Więc może praca jej się nie spodobała, a została już wtajemniczona, mogli ją od razu wywieźć z kraju.

Moze podalibyscie informacje w jakich okolucznosciah zostala odnaleziona ? I co sir z nia dzialo?