Strona główna Dzieje się Rozrywka To jest rok z gwiazdami (SONDA)

To jest rok z gwiazdami (SONDA)

2

Tak imprezowego roku Pabianice nie pamiętają. Za nami już 5 dużych koncertów, podczas których oglądaliśmy gwiazdy z pierwszej półki.

Zaczęło się już 10 stycznia. Tego dnia zorganizowany został finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie pojawił się zespół Lombard z największymi przebojami tj. „Przeżyj to sam” czy „Szklana pogoda” (ZDJĘCIA).

Prawdziwy maraton koncertowy zaczął się jednak 14 maja. Na zaproszenie starosty pabianickiego do naszego miasta przyjechał król disco polo – Zenek Martyniuk (ZDJĘCIA). Podczas jego występu amfiteatr w parku Wolności wypełniony był po brzegi. Na tej samej scenie wystąpił też zespół Pectus (ZDJĘCIA).

Dwa tygodnie później, na boisku MOSiR zorganizowane zostały Dni Pabianic. Gwiazdą wieczoru była niekwestionowana legenda polskiej muzyki – zespół Perfect (ZDJĘCIA-WIDEO). Przed Perfectem wystąpił Mesajah goszczący na listach przebojów z utworami „Szukając szczęścia” czy „Lepsza połowa”.

12 czerwca kameralny koncert na polu golfowym Arkadia dała Urszula (ZDJĘCIA). Występ był jednak biletowany.

Na rozpoczęcie lata i oficjalne otwarcie Lewityna po remoncie zagrał Oddział Zamknięty. Gwiazda sceny rockowej lat 80-tych zagrała w Pabianicach największe przeboje (ZDJĘCIA).

W minioną niedzielę na starówce zorganizowany został VIII Piknik Funduszy Europejskich. Wystąpił zespół Weekend i Top One (ZDJĘCIA-WIDEO).

[yop_poll id=”10″]

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

a after party to gdzie?

W sondzie brakuje zespołu After Party