Strona główna Na sygnale To była próba samobójcza

To była próba samobójcza

3

39-letni mężczyzna chciał skoczyć z 6-go piętra opuszczonego budynku. Negocjacje z desperatem trwały 3 godziny.

W piątek około godziny 19.00 na ulicę Mickiewicza w Konstantynowie Łódzkim zadysponowane zostały służby ratownicze.  Z dachu opuszczonego budynku po byłych zakładach Konstilana chciał skoczyć mężczyzna. Miejsce zabezpieczyli strażacy, a negocjacje z desperatem zaczęli funkcjonariusze policji.Żeby nie wystraszyć mężczyzny strażacy nie używali sygnałów dźwiękowych.  Po 3 godzinach udało im się przekonać mężczyznę do zejścia z dachu.

fot. OSP Konstantynów/archiwum 2012
REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jakby chciał skoczyć, to by dawno skoczył, a nie prowadził 3-godzinne rozmowy. Facet chciał po prostu zwrócić na siebie uwagę.

Tak samo jak ty swoim komentarzem?

No cóż skoro nie miał odwagi dokończyć swych planów samobójczych to w imię jego honoru że jak zaczął powinni mu strażacy pomóc i wspólnymi siłami jego i straży dokończyć jego samobójstwo. A tak kolejny nieudacznik niekompetentna osoba żyje posród nas bez wartości honoru i silnych postanowień.
Mam nadzieje że dokończy to co zaczął i wykona swoje samobójstwo tak jak przystoi człowiekowi z zasadami honorem i silnymi postanowieniami. Inaczej będzie tylko zwykłym popierdu…..a leszczem niewartym oplucia.
Czo się zaczyna to się kończy!