Strona główna Aktualności Biznes Tkalnia zgarnia dwie nagrody w branżowych konkursach

Tkalnia zgarnia dwie nagrody w branżowych konkursach

3
Otwarte w ubiegłym roku przy ul. Grobelnej centrum handlowo-rozrywkowe zyskało uznanie w oczach jurorów w dwóch branżowych konkursach.

Pierwsza ze zdobytych nagród to Property Design Awards. Plebiscyt organizowany był w 10 kategoriach. Tkalnia wygrała w tej na najlepszą bryłę centrum handlowego. W tej kategorii nominowane były również takie obiekty jak: Galeria Młociny w Warszawie, Galeria Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu, Vendo Park w Pułtusku i Centrum Janki – rozbudowa i modernizacja.

– To była trudna inwestycja, szczególnie w Pabianicach, gdzie przemysłowa tkanka jest w złym stanie. Ten projekt wymagał inwestora wyjątkowo wytrwałego – mówił architekt Marek Arciszewski.

Druga nagroda to CEE Retail Awards 2020 w kategorii „mały projekt handlowy”.

– Jest to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień. W imprezie biorą udział czołowe firmy oraz profesjonaliści z branży. Laureaci nagród zostali wybrani w wieczór poprzedzający Galę wręczenia nagród przez międzynarodową grupę aktywnych profesjonalistów w branży nieruchomości komercyjnych z ogromnym doświadczeniem rynkowym – wyjaśnia Robert Zapędowski, szef marketingu w Tkalni.

Inwestor Adrian Majsterek odebrał nagrodę CEE Retail Awards

 

REKLAMA

3
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radek

Usmiechy, gratulacje, zdjęcia i nie ma pana Ciebiady ? Chory jest, coś się stało? Zmartwiłem się, proszę redaktorów epainfo o jakieś informacje.

Czytelnik

Takie mało praktyczne jest to centrum. Dziwię sie, że ktoś je docenił. Przecież nie wyróżnia sie niczym specjalnym dla samych mieszkańców.

Pioter

To centrum jest dobre dla dzieciaków, którzy chcą sobie zrobić fotę na insta na pufach. Dorośli ludzie jak chcą zakupy spożywcze to i tak muszą jechać gdzieś indziej, po ciuchy do Portu albo do Ptaka, 3 sklepy na krzyż to trochę mały wybór żeby coś dobrać dla siebie. Jedyny użyteczny sklep to chyba media expert – idealnie żeby raz w roku podjechać po nowe filtry do dzbanka.