Zespół Włókniarza Pabianice rozegrał pierwszy sparing przed rundą wiosenną. Silniejsza jedenastka pokazała się z dobrej strony. Po przerwie rywale odrobili nieco strat.
Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień 5:3 (3:0)

Od pierwszej minuty gry kontrolnej trener Artur Dziuba wystawił swoich faworytów do gry w pierwszym składzie. Wspomagało ich trzech zawodników testowanych. Jeden z nich jest napastnikiem, drugi bocznym pomocnikiem, a trzecim obrońca Jakub Szczegodziński, który ma się we Włókniarzu odbudować bo poważnej kontuzji.

W pierwszych 45. minutach na tablicy widniał rezultat 3:0 dla zielonych. Po przerwie Dziuba dokonał jednak roszad w składzie i pabianiczanie zaczęli popełniać sporo błędów. Ostatecznie Włókniarz utrzymał prowadzenie i zwyciężył 5:3. Bramki dla ekipy z Pabianic zdobywali Oskar Nazarczyk, Wojciech Mordzakowski, Tomasz Niżnikowski, Artur Sobytkowski oraz testowany napastnik.

Kolejne sparingi już w przyszłym tygodniu. Rywalami w tych grach kontrolnych będą ekipy z Tuszyna i Sarnowa. Jedno z tych spotkań trener Dziuba chciałby rozegrać na bocznym boisku Włókniarza.

 

Składy: Nowacki, Jarych, Mendak, Szczegodziński, Acela, Nazarczyk, Mordzakowski, Dobroszek, Testowany. Niżnikowski, Testowany.

Na zmiany: Skowronek, Gajewski, Potrzebowski, Mucha, Sobytkowski, Dresler.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o