Strona główna Nie przegap Test na COVID-19 zrobimy w nowym miejscu

Test na COVID-19 zrobimy w nowym miejscu

7
Testy na koronawirusa będziemy robili od jutra, 26 października, w nowej lokalizacji. Punkt poboru wymazów zostaje przeniesiony na parking między Eurocashem i Orlenem (ul. Grota Roweckiego 8A).

Dotychczas mieścił się on przy ul. Konopnickiej 39A.

Badania chce wykonywać wiele osób, o czym świadczą kolejki, jakie tworzą się do punktu. Samochodów jest tak dużo, że nie mieszczą się na ul. Konopnickiej, więc stoją na ul. Moniuszki, utrudniając ruch. Tylko w piątkowe popołudnie w kolejce było około pięćdziesięciu samochodów (mieszkańcy czekali na wymaz już przed ul. Zieloną).

 – W ostatnich dniach w Pabianicach pobierano od 72 do 85 wymazów – informuje Anna Leder, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. – Chcemy, żeby pacjenci mogli szybko i łatwo skorzystać z badań, dlatego zmieniamy lokalizację na bardziej dogodną.

Punkt poboru wymazów będzie czynny codziennie od godz. 8.00 do godz. 12.00 i w godz. 13.00 – 17.00.

Również jutro zaczną w nim wspierać personel medyczny żołnierze 9. Łódzkiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej, pobierając wymazy i prowadząc czynności administracyjne.

W całym województwie łódzkim funkcjonują obecnie 34 takie punkty.

Samochody stojące w kolejce do punktu pobrań przy ul. Konopnickiej.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Super miejsce. Skrzyżowanie obok praktycznie nieprzejezdne. Korki na Grota Roweckiego sięgają ul. Bugaj, obok cmentarz i ktoś wymyślił żeby ustawić tam punkt wymazów na tydzień przed Wszystkich Świętych. Na Moniuszki było utrudnienie ruchu? To tutaj będzie istny armageddon.

Dziękujemy tym co zdecydowali o tej lokalizacji! Widać ze dbacie o wysoki puls kierowców – rano bez kawy się obejdzie!

Punkt wymazów ha ha ha raczej punkt zarażeń
Jadąc tam narazasz się że ci przyklepią pozytywny testy i cię uziemia w domu na kwarantannowe

Ale jak widać medialne pranie mózgu przynosi coraz większe efekty zaraz będą stać w kolejkach za szczepionką i nie trzeba będzie części ludzi zmuszać sami się wytrują jeszcze zapłacą za usługe

A ciebie zmuszą i pobiorą ci za to kasę z konta. Na to samo wyjdzie.

Pożyjemy zobaczymy jak grono ochotników pójdzie na pierwsze szczepienia tylko niech niezapomną podpisać że nie beda mieli roszczeń za powikłania poszczepionkowe
Gienio pomysl kto za tym stoi i kto będzie czerpał zyski

Wiemy wiemy Bill, rząd światowy New word order 😀😀😀. Masoni Reptilianie Masoni, Chemtrials. Wiem już że ja sobie pozwolę sam chipa wszczepić a tobie jak będą wszczepiać to będziesz śpiewał jakąś „Odę do folii metalowej”. Już mi się znudziło 😀😀😀 Dziwię się że śpisz jeszcze spokojnie po nocach, bo przecież skoro wiesz o tym wszystkim to ONI już cię dawno wyśledzili. Ciekawe co szykują dla ciebie ? 🤔

Last edited 2 lat temu by Ciekawski Dżordż