Strona główna Dzieje się Rozrywka Tego psiaka kochają wszyscy (KONKURS)

Tego psiaka kochają wszyscy (KONKURS)

0

Jest to też ukochana rasa królowej Elżbiety II. Film o przygodach Rexa, czyli psa rasy Welsh Corgi już od jutra w kinach. Mamy do rozdania bilety do kina dla naszych Czytelników.

Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgno­wana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez groma­dę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo war­czeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

Obejrzyj zwiastun filmu „Corgi, psiak Królowej”:

Do rozdania mamy 5 pojedyncze bilety na dowolny film w weekend w kinie Tomi. Jak je wygrać? Należy wysłać e-maila na adres: p.ciesla@epainfo.pl
W temacie e-maila proszę wpisać: „Corgi – Imię Nazwisko„, a w treści odpowiedź na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe ukaże się tutaj 21 lutego (czwartek) około godz. 19.30. Bilety otrzyma pięć osób, które kolejno jako pierwsza, trzecia, piąta, siódma i dziewiąta odpowiedzą poprawnie na pytanie.

Pytanie konkursowe
Welsh Corgi dzieli się na dwie rasy. Podaj pełną nazwę jednej z nich.

Wyniki konkursu
Bilety otrzymują: Andrzej Borzyński, Dariusz Grzybowski, Józef Skolasa, Ewa Fuks oraz Bartłomiej Fuk. Gratulujemy! Nagrodę można odebrać w kasie kina przed wybranym przez siebie seansem.

Repertuar kina Tomi
Repertuar kina Tomi

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o