Strona główna Aktualności Polityka Te wybory to szansa dla naszego miasta

Te wybory to szansa dla naszego miasta

0

Zwracam się do Państwa w ostatnim etapie kampanii wyborczej i namawiam do głosowania na pabianickich kandydatów.

Ktoś spyta, dlaczego właśnie na nas? To proste. Jestem człowiekiem, który dotrzymuje słowa. Pamiętacie Państwo sprawę geotermii dla Pabianic? To był mój priorytet. Wystarczyło pół roku pracy i rozmów, które spowodowało, że w naszym mieście pojawił się inwestor. Firma chce przeznaczyć na inwestycje geotermalną aż 160 mln złotych. Proszę mi pokazać człowieka, który pozyskał taki kapitał dla rozwoju Pabianic.

Dzięki Państwu zostałem Radnym Sejmiku Województwa Łódzkiego. Nie zawiodłem moich wyborców, walcząc o interesy naszego miasta i miejscowości, w których na mnie głosowano, choć przyznam, że nie jest to łatwe. Klub Prawa i Sprawiedliwości, który reprezentuję, jest w Sejmiku w opozycji. Moja praca zaowocowała pozyskaniem dofinansowania w kwocie 189 tys. złotych na remont drogi w gminie Widawa. Złożyłem dwie interpelacje ws. przebudowy skrzyżowania ulicy Moniuszki i Kilińskiego oraz remont nawierzchni i budowę chodników na ulicy Jutrzkowickiej w Pabianicach. Liczę na to, że na wiosnę to skrzyżowanie będzie już wyremontowane i będziecie mogli Państwo bezkolizyjnie z niego korzystać.

Dlaczego warto głosować na kandydatów z Pabianic?

Każda społeczność zabiega o to, by mieć swojego przedstawiciela w parlamencie. Zgierz ma posła Matuszewskiego, Sieradz ma posła Polaka. Niestety, Pabianice nigdy nie miały swojego posła o poglądach prawicowych. Mamy wielką szansę. by to zmienić. To szansa, żeby pieniądze z Warszawy spływały nie do Zgierza, Sieradza czy Łowicza, gdzie przedstawicielem jest poseł Schrajber, a właśnie do nas. Pokazałem Państwu, że potrafię działać i negocjować w sprawach wielomilionowych inwestycji, bo program Geotermia dla Pabianic to moje najmłodsze dziecko.

Proszę Państwa o oddanie swojego głosu na pabianiczanina, na Krzysztofa Ciebiadę – nr 7 na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP.

Zachęcam również do głosowania na mojego przyjaciela z Pabianic, Macieja Łuczaka, który startuje do Senatu RP.

Krzysztof Ciebiada

Materiał sfinansowany ze środków KWW Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments